Darbuotojai

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Vladimir Simonko

Pareigos: Vadovas

El. paštas: vladimir@gay.lt

Apie darbuotoją: Esu nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL, kurią įsteigėme 1993 metais, vadovas. Turiu ilgametę patirtį ir nuolat dirbu LGBT* žmogaus teisių srityje Lietuvoje: esu įvairių nacionalinių ir tarptautinių projektų ekspertas, konsultantas ir aktyvus žmogaus teisių konferencijų dalyvis. Organizavau pirmąją Šiaurės Europoje „ILGA“ konferenciją 1994 metais Palangoje ir kasmetinę „ILGA-Europe” konferenciją Vilniuje 2007 metais. Taip pat buvau vienas pirmųjų „Baltic Pride“ eitynių Vilniuje 2010 metais organizatorių. Aktyviai veikiu Lietuvos Žmogaus teisių koalicijoje bei Nacionalinio lygybės ir įvairovės forume. Buvau ES nediskriminavimo politikos Nacionalinės darbo grupės ir Europos Lygių galimybių visiems metų (2007) dalyvis.

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Eduardas Platovas

Pareigos: Programų vadovas

El. paštas: edis@gay.lt

Apie darbuotoją: Baigiau žurnalistikos studijas Vilniaus universitete. Esu vienas iš LGL įkūrėjų bei pirmųjų LGBT spaudos leidinių Lietuvoje redaktorių (nuo 1994 m.). Organizavau pirmąją Rytų Europos „ILGA“ konferenciją Palangoje 1994 balandį. Nuo 1995 metų esu advokacijos ir žmogaus teisių projektų koordinatorius, kai LGL pradėjo veiklą tarptautiniame ILGA Baltijos šalių ir Rusijos projekte. Kiti mano ilgametės tarptautinės žmogaus teisių gynimo veiklos kelrodžiai – 2007 m. „ILGA-Europe“ konferencija Vilniuje bei „Baltic Pride“ renginiai 2010, 2013 bei 2016 m.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Eglė Kuktoraitė

Pareigos: Komunikacijos vadovė

El. paštas: egle@gay.lt

Apie darbuotoją: 2012 m. baigiau lietuvių filologijos ir reklamos specialybę Vilniaus Universitete. Vėliau studijuodama Šiaurės Amerikos magistro programą Turino (Italija) universitete supratau, kad sąmoninga visuomenė yra esminė jėga priimant politinius sprendimus ir įgyvendinant LGBT* žmonių teises. Darbas LGL man reiškia galimybę pasitelkti energiją ir pomėgį rašyti viešinant kilnias organizacijos iniciatyvas. Tad jei mano tekstai paskatins susimąstyti ir nors vieną žmogų įkvėps pozityviems pokyčiams – jausiu, kad mano veikla prasminga.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Odeta Makaveckaitė

Pareigos: Finansininkė

El. paštas: Odeta@gay.lt

Apie darbuotoją: Vilniaus universitete pabaigiau ekonomikos studijas ir nuo to laiko sukaupiau didžiulę finansinių paslaugų, buhalterinio darbo patirtį. Teko dirbti ne vienoje didelėje įmonėje įvairiose pareigose. Tvarkydama visus LGL finansinius dokumentus bei atsiskaitymus užtikrinu, kad žmogaus teisių gynėjams nereikėtų rūpintis bent sąskaitomis. O laisvu metu mėgaujuosi poilsiu gamtoje, dalyvauju – nors pati be ginklo – medžioklėse. Ir pasitaikius progai stengiuosi išvykti į kelionę: dievinu skrydžius į Europos miestus.

 

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Marinela Gremi

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: marinela@gay.lt

Apie darbuotoją: Esu kilusi iš Albanijos. Baigiau Žurnalistikos ir komunikacijos bakalauro studijas, po kurių studijavau Viešųjų ryšių magistrą Tiranos universitete. Pastaruosius ketverius metus dirbau žmogaus teisių žurnaliste, projektų koordinatore ir vadove vienoje aktyviausių LGBT organizacijų Albanijoje – „PRO LGBT“. Su pasididžiavimu dirbau kovodama už LGBT teises kaip heteroseksualus asmuo šalyje, kurioje homofobija yra plačiai paplitusi, ir tikiuosi tą patį daryti ir Lietuvoje. Esu motyvuota viešinti temas, susijusias su LGBT, merginų ir moterų teisėmis, pasitelkdama įvairias medijų priemones. Šiuo metu dalyvauju virtualiame paskaitų cikle apie lyčių lygybę bei merginų ir moterų sveikatą, teises bei gerovę („Women Deliver Young Leaders“ programa). Laisvalaikiu mėgstu keliauti, leisti laiką gamtoje bei piešti.

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Miglė Šarakauskaitė

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: migle@gay.lt

Apie darbuotoją: Šiuo metu siekiu istorijos bakalauro laipsnio Vilniaus Universitete. Darbas LGL man suteikia galimybę prisidėti prie diskriminacijos mažinimo bei lygių teisių užtikrino LGBT bendruomenei. Prie LGL komandos prisijungiu kaip projektų vadovė, siekdama užtikrinti sklandžią „Baltic Pride 2019“ renginių eigą. Laisvalaikiu domiuosi literatūra, kelionėmis, stalo žaidimais.

 

 

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Agnė Jurgaitytė

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: agne@gay.lt

Apie darbuotoją: Baigiau bakalauro studijas Paryžiaus politikos mokslų institute, šiuo metu siekiu magistro laipsnio Žmogaus teisių ir humanitarinės veiklos programoje. Praeitą pusmetį atlikau praktiką Lietuvos žmogaus teisių centre. Domiuosi žmogaus teisių problematika Lietuvoje ir pasaulyje, mėgstu mokytis užsienio kalbas – kalbu anglų, prancūzų ir japonų kalbomis, šiuo metu mokausi arabų kalbos. LGL prisidėsiu prie „Baltic Pride 2019“ projektų įgyvendinimo. Manau, kad savo darbu galiu prisidėti prie LGBT bendruomenės Lietuvoje teisių gynimo, kadangi „Baltic Pride“ – tai ir proga LGBT bendruomenei švęsti tai, kad esame savimi, ir proga bendruomenei susitelkti kovai už savo teises, diskutuoti, parodyti, kad egzistuojame.

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Jogilė Ramoškaitė

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: jogile@gay.lt

Apie darbuotoją: Baigusi bakalauro studijas Kultūros vadybos ir kultūros politikos srityje, savo laisvą laiką skiriu pažindama platųjį kultūros lauko spektrą iš savanorystės ir aktyvaus dalyvavimo renginiuose pusės. Domiuosi menų rūšimis, sceniniais menais, kalbomis ir kitų šalių kultūromis bei tarpusavio santykių formavimu organizacijoje. Šiuo metu esu LGL šeimos dalis, atsakinga už sklandų, sinergišką savanorių kuravimą ir komunikaciją per „Baltic Pride 2019“. Noras keisti visuomenę, skatinti toleranciją ir visapusišką lygybę yra akstinas ir motyvacijos variklis judėti pirmyn.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Jokūbas Skarbalius

Pareigos: Projektų vadovas

El. paštas: jokubas@gay.lt

Apie darbuotoją: Dar leidžiant laiką mokyklos suole, supratau, kad prisijungimas prie organizacijų ruošiančių jaunimą teisingu keliu yra mano siekiamybė. Todėl nuo pirmų gimnazijos klasių pasinėriau į Lietuvos Liberalaus jaunimo organizacijos, taip pat Lietuvos Mokinių Parlamento bei Mokomojo Europos Parlamento veiklas. Šios popamokinės veiklos mane nuvedė į ISM vadybos ir ekonomikos universiteto, ekonomikos ir politikos bakalauro studijas. Esu dėkingas likimui, kad gimnazinėse klasėse pavyko prisijungti prie renginių, festivalių bei koncertų organizavimo ir šia veikla užsiimti iki šių dienų. Todėl manau, kad mano gyvenimiška bei darbinė patirtis padės prisidėti prie diskriminacijos mažinimo bei lygių teisių užtikrinimo LGBT bendruomenei. Laisvalaikį stengiuosi praleisti gamtoje, minant dviratį, taip pat ir naktinis gyvenimas nėra man svetimas.

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Darren Young

Pareigos: Projektų vadovas

El. paštas: darren@gay.lt

Apie darbuotoją: Esu kilęs iš šiaurės vakarų Anglijos. Užaugau Margaret Thatcher vadovavimo vyriausybei laikotarpiu, kuomet 28-asis straipsnis draudė pozityviai kalbėti LGBT klausimais mokyklose. Patirta neteisybė mane skatina prisidėti prie teigiamų socialinių pokyčių mūsų pasaulyje. Baigiau antropologijos studijas Londono universiteto koledže, įsikūriau Nyderlanduose ir pradėjau karjerą aplinkosaugos srityje. Amsterdame įsimylėjau lietuvį ir 2019 m. pavasarį persikėlėme į Lietuvą. Netrukus prisijungiau prie LGL komandos. Tikiuosi, kad pasiruošimas „Baltic Pride“ suteiks naujų įgūdžių, leis sutikti naujų draugų ir pradėti naują gražų gyvenimą Lietuvoje.

 

 

 

IMG_3299Vardas, pavardė: Vėjūnė Tamuliūnaitė

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: vejune@gay.lt

Apie darbuotoją: Į šią organizaciją atėjau iš kino industrijos. Baigiau kino dramaturgijos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, ten atradau dokumentinį kiną ir visiškai į jį pasinėriau. Man tapo itin prasminga stebėti istorijas ir tyrinėti temas, kurios aktualios kiekvienam žmogui visame pasaulyje ir visais laikais – ypač kai tos istorijos padeda prakalbinti socialines stigmas, problemas bei veda prie teigiamų visuomenės pokyčių. Prisijungiau prie LGL komandos kaip projektų vadovė ir esu motyvuota padėti LGBT bendruomenei Lietuvoje užtikrinti jų lygias galimybes ir teises.

 

 

 

fotoVardas, pavardė: Elena Dambravaitė

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: elena@gay.lt

Apie darbuotoją: Esu gimusi ir užaugusi Vilniuje. Visada turėjau visišką laisvę daryti ką noriu ir kaip noriu. Jaučiu, kad lengvai randu kalbą su žmonėmis, nebijau darbo ir iššūkių, ir vis stengiuosi pranokti pati save. Esu baigusi Vilniaus Kolegijoje Kultūrinės veiklos vadybą ir verslo administravimą Vilniaus Universitete. Esu dirbusi klientų aptarnavimo sferoje, menų inkubatoriuje, reklamos agentūrose. Laisvu laiku dirbu kaip vestuvių planuotoja. Kompetencijų prasme jaučiuosi stipri projektų valdyme, renginių organizavime, laiko planavime, streso valdyme. Keisdama darbus vis ieškojau ne tik naujų iššūkių, bet ir prasmės. Aš esu vienas iš tų žmonių, kuriam labai svarbu, kad darbas ne tik suteiktų financinę naudą, bet ir būtų prasmingas. LGL misija naikinti homofobiją, bei visų rūšių diskriminaciją dėl seksualinės orentacijos ir lytinės tapatybės. Džiaugiuosi, kad savo darbu LGL galiu prisidėti prie šios misijos įgyvendinimo.