Darbuotojai

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Vladimir Simonko

Pareigos: Vadovas

El. paštas: vladimir@gay.lt

Apie darbuotoją: Esu nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL, kurią įsteigėme 1993 metais, vadovas. Turiu ilgametę patirtį ir nuolat dirbu LGBT* žmogaus teisių srityje Lietuvoje: esu įvairių nacionalinių ir tarptautinių projektų ekspertas, konsultantas ir aktyvus žmogaus teisių konferencijų dalyvis. Organizavau pirmąją Šiaurės Europoje „ILGA“ konferenciją 1994 metais Palangoje ir kasmetinę „ILGA-Europe” konferenciją Vilniuje 2007 metais. Taip pat buvau vienas pirmųjų „Baltic Pride“ eitynių Vilniuje 2010 metais organizatorių. Aktyviai veikiu Lietuvos Žmogaus teisių koalicijoje bei Nacionalinio lygybės ir įvairovės forume. Buvau ES nediskriminavimo politikos Nacionalinės darbo grupės ir Europos Lygių galimybių visiems metų (2007) dalyvis.

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Eduardas Platovas

Pareigos: Programų vadovas

El. paštas: edis@gay.lt

Apie darbuotoją: Baigiau žurnalistikos studijas Vilniaus universitete. Esu vienas iš LGL įkūrėjų bei pirmųjų LGBT spaudos leidinių Lietuvoje redaktorių (nuo 1994 m.). Organizavau pirmąją Rytų Europos „ILGA“ konferenciją Palangoje 1994 balandį. Nuo 1995 metų esu advokacijos ir žmogaus teisių projektų koordinatorius, kai LGL pradėjo veiklą tarptautiniame ILGA Baltijos šalių ir Rusijos projekte. Kiti mano ilgametės tarptautinės žmogaus teisių gynimo veiklos kelrodžiai – 2007 m. „ILGA-Europe“ konferencija Vilniuje bei „Baltic Pride“ renginiai 2010, 2013 bei 2016 m.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Eglė Kuktoraitė

Pareigos: Komunikacijos vadovė

El. paštas: egle@gay.lt

Apie darbuotoją: 2012 m. baigiau lietuvių filologijos ir reklamos specialybę Vilniaus Universitete. Vėliau studijuodama Šiaurės Amerikos magistro programą Turino (Italija) universitete supratau, kad sąmoninga visuomenė yra esminė jėga priimant politinius sprendimus ir įgyvendinant LGBT* žmonių teises. Darbas LGL man reiškia galimybę pasitelkti energiją ir pomėgį rašyti viešinant kilnias organizacijos iniciatyvas. Tad jei mano tekstai paskatins susimąstyti ir nors vieną žmogų įkvėps pozityviems pokyčiams – jausiu, kad mano veikla prasminga.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Odeta Makaveckaitė

Pareigos: Finansininkė

El. paštas: Odeta@gay.lt

Apie darbuotoją: Vilniaus universitete pabaigiau ekonomikos studijas ir nuo to laiko sukaupiau didžiulę finansinių paslaugų, buhalterinio darbo patirtį. Teko dirbti ne vienoje didelėje įmonėje įvairiose pareigose. Tvarkydama visus LGL finansinius dokumentus bei atsiskaitymus užtikrinu, kad žmogaus teisių gynėjams nereikėtų rūpintis bent sąskaitomis. O laisvu metu mėgaujuosi poilsiu gamtoje, dalyvauju – nors pati be ginklo – medžioklėse. Ir pasitaikius progai stengiuosi išvykti į kelionę: dievinu skrydžius į Europos miestus.

 

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Marinela Gremi

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: marinela@gay.lt

Apie darbuotoją: Esu kilusi iš Albanijos. Baigiau Žurnalistikos ir komunikacijos bakalauro studijas, po kurių studijavau Viešųjų ryšių magistrą Tiranos universitete. Pastaruosius ketverius metus dirbau žmogaus teisių žurnaliste, projektų koordinatore ir vadove vienoje aktyviausių LGBT organizacijų Albanijoje – „PRO LGBT“. Su pasididžiavimu dirbau kovodama už LGBT teises kaip heteroseksualus asmuo šalyje, kurioje homofobija yra plačiai paplitusi, ir tikiuosi tą patį daryti ir Lietuvoje. Esu motyvuota viešinti temas, susijusias su LGBT, merginų ir moterų teisėmis, pasitelkdama įvairias medijų priemones. Šiuo metu dalyvauju virtualiame paskaitų cikle apie lyčių lygybę bei merginų ir moterų sveikatą, teises bei gerovę („Women Deliver Young Leaders“ programa). Laisvalaikiu mėgstu keliauti, leisti laiką gamtoje bei piešti.

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Jogilė Ramoškaitė

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: jogile@gay.lt

Apie darbuotoją: Baigusi bakalauro studijas Kultūros vadybos ir kultūros politikos srityje, savo laisvą laiką skiriu pažindama platųjį kultūros lauko spektrą iš savanorystės ir aktyvaus dalyvavimo renginiuose pusės. Domiuosi menų rūšimis, sceniniais menais, kalbomis ir kitų šalių kultūromis bei tarpusavio santykių formavimu organizacijoje. Šiuo metu esu LGL šeimos dalis, atsakinga už sklandų, sinergišką savanorių kuravimą ir komunikaciją per „Baltic Pride 2019“. Noras keisti visuomenę, skatinti toleranciją ir visapusišką lygybę yra akstinas ir motyvacijos variklis judėti pirmyn.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Jokūbas Skarbalius

Pareigos: Projektų vadovas

El. paštas: jokubas@gay.lt

Apie darbuotoją: Dar leidžiant laiką mokyklos suole, supratau, kad prisijungimas prie organizacijų ruošiančių jaunimą teisingu keliu yra mano siekiamybė. Todėl nuo pirmų gimnazijos klasių pasinėriau į Lietuvos Liberalaus jaunimo organizacijos, taip pat Lietuvos Mokinių Parlamento bei Mokomojo Europos Parlamento veiklas. Šios popamokinės veiklos mane nuvedė į ISM vadybos ir ekonomikos universiteto, ekonomikos ir politikos bakalauro studijas. Esu dėkingas likimui, kad gimnazinėse klasėse pavyko prisijungti prie renginių, festivalių bei koncertų organizavimo ir šia veikla užsiimti iki šių dienų. Todėl manau, kad mano gyvenimiška bei darbinė patirtis padės prisidėti prie diskriminacijos mažinimo bei lygių teisių užtikrinimo LGBT bendruomenei. Laisvalaikį stengiuosi praleisti gamtoje, minant dviratį, taip pat ir naktinis gyvenimas nėra man svetimas.