Darbuotojai

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Vladimir Simonko

Pareigos: Vadovas

El. paštas: vladimir@gay.lt

Apie darbuotoją: Esu nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL, kurią įsteigėme 1993 metais, vadovas. Turiu ilgametę patirtį ir nuolat dirbu LGBT* žmogaus teisių srityje Lietuvoje: esu įvairių nacionalinių ir tarptautinių projektų ekspertas, konsultantas ir aktyvus žmogaus teisių konferencijų dalyvis. Organizavau pirmąją Šiaurės Europoje „ILGA“ konferenciją 1994 metais Palangoje ir kasmetinę „ILGA-Europe” konferenciją Vilniuje 2007 metais. Taip pat buvau vienas pirmųjų „Baltic Pride“ eitynių Vilniuje 2010 metais organizatorių. Aktyviai veikiu Lietuvos Žmogaus teisių koalicijoje bei Nacionalinio lygybės ir įvairovės forume. Buvau ES nediskriminavimo politikos Nacionalinės darbo grupės ir Europos Lygių galimybių visiems metų (2007) dalyvis.

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Eduardas Platovas

Pareigos: Programų vadovas

El. paštas: edis@gay.lt

Apie darbuotoją: Baigiau žurnalistikos studijas Vilniaus universitete. Esu vienas iš LGL įkūrėjų bei pirmųjų LGBT spaudos leidinių Lietuvoje redaktorių (nuo 1994 m.). Organizavau pirmąją Rytų Europos „ILGA“ konferenciją Palangoje 1994 balandį. Nuo 1995 metų esu advokacijos ir žmogaus teisių projektų koordinatorius, kai LGL pradėjo veiklą tarptautiniame ILGA Baltijos šalių ir Rusijos projekte. Kiti mano ilgametės tarptautinės žmogaus teisių gynimo veiklos kelrodžiai – 2007 m. „ILGA-Europe“ konferencija Vilniuje bei „Baltic Pride“ renginiai 2010, 2013 bei 2016 m.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Eglė Kuktoraitė

Pareigos: Komunikacijos vadovė

El. paštas: egle@gay.lt

Apie darbuotoją: 2012 m. baigiau lietuvių filologijos ir reklamos specialybę Vilniaus Universitete. Vėliau studijuodama Šiaurės Amerikos magistro programą Turino (Italija) universitete supratau, kad sąmoninga visuomenė yra esminė jėga priimant politinius sprendimus ir įgyvendinant LGBT* žmonių teises. Darbas LGL man reiškia galimybę pasitelkti energiją ir pomėgį rašyti viešinant kilnias organizacijos iniciatyvas. Tad jei mano tekstai paskatins susimąstyti ir nors vieną žmogų įkvėps pozityviems pokyčiams – jausiu, kad mano veikla prasminga.

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Odeta Makaveckaitė

Pareigos: Finansininkė

El. paštas: Odeta@gay.lt

Apie darbuotoją: Vilniaus universitete pabaigiau ekonomikos studijas ir nuo to laiko sukaupiau didžiulę finansinių paslaugų, buhalterinio darbo patirtį. Teko dirbti ne vienoje didelėje įmonėje įvairiose pareigose. Tvarkydama visus LGL finansinius dokumentus bei atsiskaitymus užtikrinu, kad žmogaus teisių gynėjams nereikėtų rūpintis bent sąskaitomis. O laisvu metu mėgaujuosi poilsiu gamtoje, dalyvauju – nors pati be ginklo – medžioklėse. Ir pasitaikius progai stengiuosi išvykti į kelionę: dievinu skrydžius į Europos miestus.

 

 

 

 

 

© Augustas Didžgalvis

© Augustas Didžgalvis

Vardas, pavardė: Monika Antanaitytė

Pareigos: Projektų vadovė

El. paštas: monika@gay.lt

Apie darbuotoją: Baigusi universitetines teisės studijas įgavau praktinių įgūdžių privatiniame teisės sektoriuje, tačiau ypatingą galimybę atsiskleisti tiek profesinėms kompetencijoms, tiek idėjinėms kryptims suteikė ilgametis darbas su nevyriausybinėmis organizacijomis. Papildomų žmogaus teisių srities žinių ir patirties įgavau dalyvaudama ESBO (OSCE) ir kt. tarptautiniuose mokymuose, projektuose, rengdama konferencijas neapykantos reiškinių, Holokausto atminties tematika. Esu įsitikinusi, kad Žmogaus teisių šalyje situacija yra tiesiogiai proporcinga visuomenės brandos ir gerovės lygiui, todėl siekdami LGBT teisių pažangos Lietuvoje ir regiono valstybėse, galime prisidėti prie visų rūšių diskriminacijos mažinimo ir tolimesnio teigiamo pokyčio skatinant įtraukios, pilietiškos, sąmoningos ir saugios visuomenės vystimąsi.