BALTIC PRIDE PARK KONCERTAS

 

Baltic Pride Parko koncertas

Renginys NEMOKAMAS. Kada: birželio 18 dieną 16:30 val.

Sasha Song – 17:30 Donny Montell – 18:00 Ruslanas Kirilkinas – 18:30 Maria Sam Katseva – 18:50 La Diva Live – 19:20 Dana International – 20:00 DJ Leomeo – 20.40

LGBT* festivalis Baltic Pride šiemet jau trečią kartą sugrįžta į Vilnių. „MES ESAME ŽMONĖS, NE PROPAGANDA“ – sako festivalio organizatoriai ir primena, jog LGBT* gyvenimai – tai ne tik rūpesčiai, bet ir labai daug smagaus „reivo“.

Po birželio 18 dieną Gedimino prospektu įvyksiančių Baltic Pride 2016 eitynių „Už lygybę!”, visus LGBT* bendruomenės narius ir jų draugus pakviesime į LGBT* fiestą menų fabrike LOFTAS – čia Jūsų lauks specialiai Baltic Pride 2016 progai skirta programa.

BALTIC PRIDE PARK koncerto metu Lietuvoje pirmą kartą pasirodys legendinė „Eurovizijos” dainų konkurso nugalėtoja Dana International, išgarsėjusi visame pasaulyje žinomais hitais „Diva“ ir „Ding Dong“. Prie jos prisijungs ir šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje” Donny Montell, savo talentu ir išvaizda užburiantis toli gražu ne tik merginų širdis. Šią kompaniją papildys ir LGBT* ikona tapęs DJ Leomeo iš Prancūzijos, šiurpuliukus keliančius set‘us sukantis šokių aikštelėse visame pasaulyje. BALTIC PRIDE PARK koncerto metu taip pat pasirodys atlikėja iš Ukrainos Maria Sam Katseva, drag karalienė iš Prancūzijos LaDiva Live, „Eurovizijoje” taip pat dalyvavęs Sasha Song ir “Muzikos akademijos” laimėtojas Ruslanas Kirilkinas.

BALTIC PRIDE PARK koncertas – tai ne tik pramoginė, bet ir bendruomeninė erdvė. Renginio metu galėsite sudalyvauti talentingiausių Lietuvos dizainerių, amatininkų, stiliaus ir kitų gražių dalykų architektų mugėje, įsigyti suvenyrų iš oficialios #BalticPride krautuvėlės, pasitikrinti sveikatą Asociacija Demetra palapinėje ar paskanauti įvairiausių užkandžių iš “maisto ant ratų“ vagonėlių. O svarbiausia yra tai, jog Jūsų čia lauks daugybė šypsenų ir geros nuotaikos! Baltic Pride – tai mūsų pasididžiavimas!

Bernardinų sode nuo 15 iki 16 valandos galėsite rasti autobusus, kurie jus nemokamai nuveš nuo Bernardinų sodo iki pat „LOFTO“.

Kur: Menų fabrikas „LOFTAS“, Švitrigailos g. 29, Vilnius

BALTIC PRIDE PARK koncerto paskyra socialiniame tinklapyje „Facebook“.