BALTIC PRIDE

bp2

Baltic Pride 2016 Trumpoji Programa

Baltic Pride festivalis Vilniuje bus organizuojamas jau trečią kartą. Šį kartą festivaliu bus siekiama pasinaudoti kaip platforma, aptariant diskriminacinio pobūdžio LR Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo nuostatų taikymą LGBT* bendruomenės atžvilgiu ir skatinant konstruktyvią visuomeninę diskusiją dėl tos pačios lyties porų santykių teisinio pripažinimo. Oficialus festivalio šūkis „Mes esame žmonės, o ne propaganda!

Trečiosios Baltic Pride 2016 eitynės „Už lygybę!” vyks 2016 m. birželio 18 d. (šeštadienį) maršrutu Gedimino prospektu. Po eitynių numatomas LGBT* (lesbiečių, gėjų, biseksualių ir translyčių asmenų) bendruomenės mitingas viešojoje Vilniaus miesto erdvėje Bernardinų sode. Eitynės ir bendruomeninė kultūrinė programa truks nuo 12 val. iki 18 val., tikimasi sulaukti apie 1000 dalyvių.

2016 m. birželio 13-23 dienomis vyksiančio Baltic Pride festivalio metu numatomos ne tik eitynės, bet ir gausus kultūrinių, bendruomeninių bei socialinių renginių spektras. 2016 m. birželio 16 d. (ketvirtadienį) vyks teatralizuotas Pride Voices renginys, kurio metu įžymūs tarptautinei LGBT* bendruomenei priklausantys asmenys dalinsis savo asmeninėmis istorijomis ir išgyvenimais. 2016 m. birželio 17 d. (penktadienį) bus organizuojama tarptautinė žmogaus teisių konferencija, skirta tos pačios lyties porų santykių teisinio pripažinimo temai. 2016 m. birželio 18 d. (šeštadienį) LGBT* bendruomenės nariai ir juos palaikantys asmenys dalyvaus eitynėse „Už lygybę!” ir mitinge Bernardinų sode. Festivalio metu taip pat veiks bendruomeninė-kultūrinė erdvė Pride House bei vyks asociacijos „In Corpore“ organizuojamas kino festivalis „Kreivės“.

Platink šią žinią ir dalinkis renginio įvykiu Facebook’e!

„Baltic Pride“ 2016 reklaminis vaizdo klipas