V. Mizaras. Kaip P. Gražulis uzurpuoja Lietuvos dorovę

Ar iš tikrųjų visiems asmenims Lietuvoje yra atviras kelias į visuomenę, ugdomas pasitikėjimas visuomene, ar visuomenė pati ugdo toleranciją ir sąžiningumą, ir ar valstybė tuo rūpinasi, ar, atvirkščiai, tam tikros valstybės institucijos rodo iniciatyvas izoliuoti paskiras socialines grupes nuo likusios visuomenės ir iš esmės pažeisti jų gyvenimo orumą ir pagrindines teises.

Tokie ir dar daugybė kitų klausimų, kuriuos toliau paminėsiu, kyla po vakar dienos Seimo balsavimo, kuriuo po pateikimo buvo pritarta tolesniam svarstymui LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 224 bei 259(1) straipsnių pakeitimo ir kodekso papildymo 188(21) straipsniu įstatymo projektui (įstatymo projektą teikė Seimo narys Petras Gražulis).

Žinoma, gali būti manoma, kad vakarykštis balsavimas tik leido įstatymų leidėjui pradėti įstatymo projekto svarstymą, todėl tai nereiškia, kad jis bus priimtas. Tačiau balsų kiekis, kuriuo buvo pritarta leisti pradėti oficialią svarstymo procedūrą, manytina, negali nekelti nerimo bet kuriam demokratinių teisinių valstybių žmogaus teisių supratimą puoselėjančiam asmeniui.

Plačiau skaitykie portale delfi.lt