V. M. Čigriejienė: homoseksualai – Dievo nelaimė

Tėvynės sąjungos – krikščionių demokratų atstovė Vida Marija Čigriejienė nors ir pripažino, kad seksualinės mažumos turi teisę žygiuoti, kaip ir kiti, piktinosi, kad šiam dalykui skiriamas didelis dėmesys, o ypač, kad leidžiami pinigai eitynių dalyvių apsaugai.

„Kodėl juos reikia išskirti? Nuo to tik didėja jų autoritetas, jie tik žmonių atkreipia dėmesį didesnį. Taigi jie yra normalūs žmonės, tai kaip mes vaikštome, mums specialaus leidimo nereikia, tai kodėl jiems dabar reikia? Tegu eina jie normaliai ir praeis. Na, jie tokie yra, jie – Dievo nelaimė, bet jei jau jų toks įsitikinimas, tai gerbiu juos už tai (…) Bet kodėl dabar reikia ir policiją sušaukti ir panašiai? Kad Petras Gražulis ateis? P.Gražulis, tapęs seniūnu, truputį pasikeitė, tai nemanau, kad jisai muš. Geriausiai būtų į visa tai nekreipti jokio dėmesio“, – ramino ji.

Parlamentarė tvirtino, kad būtų galima drausti eitynes, tačiau taip ES pirmininkavimo kontekste Lietuva pasirodytų ne itin gerai. Be to, esą keičiasi visuomenės ir jos pačios požiūris į daugelį dalykų, pavyzdžiui, į juodaodžius.

Plačiau skaitykite portale diena.lt