Tapk EST savanoriu Slovėnijoje – prisidėk prie „Ljubljana Pride“ organizavimo!

Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL partneriai kviečia savanoriauti „Ljubljana Pride“! Jeigu Tau yra 18-30 metų, esi motyvuota(-as) dirbti su LGBT* organizacijomis ir tematika, nori ir gali dalyvauti 10 mėnesių projekte Slovėnijos sostinėje, – ši galimybė yra skirta Tau!

Europos savanorių tarnybos savanoriai įsitrauks į kasdienes „Ljubljana Pride Association“ veiklas, orientuotas į ateinantį birželį vyksiantį „Ljubljana Pride“ festivalį, dalyvaus įvairiuose LGBT*bendruomenės renginiuose, užtikrins sklandžią festivalio eigą, prisidės prie administracinių ir logistinių užduočių bei festivalio viešinimo, dirbs su socialiniais tinklais, kitomis savanorių grupėmis.

Savanorystė padės ugdyti darbo grupėje ir multikultūrinėje aplinkoje kompetenciją, lavins komunikacijos, projektų valdymo įgūdžius, taip pat suteiks nepamirštamą progą prisidėti prie LGBT* bendruomenės matomumo didinimo.

INFORMACIJA APIE PROJEKTĄ

Suskubk pasinaudoti šia galimybe! Nedvejok ir siųsk mums savo CV ir motyvacinį laišką anglų kalba el. paštu tatiana@gay.lt iki rugpjūčio 31 dienos. Savanorio tarnyba prasidės per Naujuosius metus!