Startavo „IGLYO“ apklausa apie LGBTQI moksleivių patirtis mokyklose

Š. m. birželio 27 d. startavo tarptautinės LGBTQI jaunimo organizacijos „IGLYO“ apklausa apie LGBTQI moksleivių patirtis mokyklose. Apklausą į lietuvių kalbą išvertė Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL. Apklausoje dalyvauti gali 13-24 metų jaunuoliai.

Pagrindinis šios apklausos tikslas yra analizuoti lesbiečių, gėjų, biseksualių, translyčių, queer ir interseksualių (LGBTQI) moksleivių patirtis Europos švietimo įstaigose ir didinti sąmoningumą apie įtraukų LGBTQI asmenims švietimą.

„IGLYO“ yra tarptautinė LGBTQI jaunimo organizacija, kuri stengiasi užtikrinti saugesnę ir labiau įtraukiančią edukacinę aplinką, dirbant su organizacijomis narėmis, vyriausybėmis, ekspertais, mokytojais, tėvais ir mokiniais. Ši apklausa padės geriau suvokti stipriąsias ir silpnąsias švietimo sistemų puses. Apklausa yra sukurta „IGLYO“ bei peržiūrėta tarptautinių organizacijų „TGEU“ ir „OII Europe“.

DALYVAUKITE APKLAUSOJE

Dalyvavimas šioje apklausoje neturėtų užtrukti ilgiau nei 15 minučių. Visi atsakymai yra anonimiški ir jokia asmeninė informacija nebus susieta su atsakymais. „IGLYO“ atsako už šios informacijos saugojimą ir analizę.