Paskirkite 2 proc. GPM vaivorykštinėms veikloms!

2016 metais nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL įgyvendino gausybę veiklų ir projektų, kuriais siekiama efektyvios LGBT* bendruomenės įtraukties ir socialinės integracijos Lietuvoje. Šie metai Lietuvos LGBT* bendruomenei buvo ypatingi ir dėl asociacijos LGL trečią kartą Vilniuje organizuoto „Baltic Pride“ 2016 festivalio.

Parama asociacijai LGL nereikalauja jokių papildomų materialinių išlaidų. Skirdami paramą LGL paremsite veiksmus už lygybę, aktyvų LGBT* žmonių teisių atstovavimą, įvairovę, pilietines iniciatyvas, LGBT* bendruomenei skirtus renginius ir š. m. gegužės 12-21 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyksiantį festivalį „Vaivorykštės dienos“ 2017.

Paskirkite 2 proc. GPM LGL, kad 2017 metais galėtume padaryti dar daugiau!

4

Deklaracijos pildymas elektroniniu būdu:

  1. Paspauskite šią nuorodą: https://deklaravimas.vmi.lt/Main.aspx?v=FFB4825DF85B
  2. Pasirinkite savo banką
  3. Prisijunkite naudodami savo elektroninę bankininkystę
  4. Spustelėkite prisijungti prie „EDS“ (Elektroninės deklaravimo sistemos)
  5. Dešinėje esančioje kolonoje pasirinkite „Paramos skyrimas“
  6. Užpildykite pirmąją elektroninę formą (gavėjo tipas 2, kodas 291902980, procentas 2,00) ir spauskite „Pateikti“.

Detaliau apie procedūrą čia. Jeigu jums patogiau, galite pajamų mokesčio dalį skirti LGL ilgiau kaip vienerius metus, tuomet E5 laukelyje įveskite metus, iki kada skiriate paramą (iki +5 metų).

Prašymą taip pat galima užpildyti rankiniu būdu ir pateikti vietiniam mokesčių administratoriui prie VMI arba išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

PRAŠYMO FORMA

Užpildykite šią formą namuose ir išsiųskite ją paštu iki 2017 m. gegužės 1 d. adresu: Deklaracijų tvarkymo skyrius, Druskininkų AVMI, Neravų g. 8, Druskininkai, LT-66257

Paramos skyrimo procedūras galite atlikti iki š. m. gegužės 1 d.

Dėkojame visiems prisidedantiems prie mūsų bendrų tikslų!