Paskelbta oficiali „Baltic Pride“ 2017 festivalio programa

Festivalio metu bus daug smagios veiklos, praneša „Baltic Pride“ 2017 festivalio Taline (Estija) organizatoriai Estijos LGBT asociacija. Festivalis prasidės š. m. liepos 6 dieną kino teatre „Artis“. Kviečiame dalyvauti parodos „Kas yra ši/šis Moteris/Vyras“ atidaryme ir filmo „Tapimas Ana-Kristina“ apie translytę moterį peržiūroje.

Pagrindiniu šių metų festivalio akcentu taps Pride eitynės, organizuojamos kartu su „Tallinn Pride“ komanda. Eisenoje kviečiame dalyvauti visus, kurie palaiko teisingą, lygiavertę ir įtraukią visuomenę. Šio renginio tikslas yra džiugia proga suburti žmones, tuo pačiu suteikiant galimybę pasisakyti bendruomenei, kurios balsas neretai būna neišgirstas visuomenės. Pavieniai asmenys kviečiami prisijungti prie mūsų ir renginio dieną kartu dalyvauti eitynėse. Jei norite dalyvauti kaip organizacija ar žmonių grupė, prašome užsiregistruoti čia iki liepos 3 dienos.

Šių metų festivalio tema yra „vieningi“. Tai nėra tik užuomina į partnerystės įstatymą. „Vieningi“ reiškia ne tik gyvenimą kartu ir bendrą veiklą, bet ir brandą. „Baltic Pride“ 2017 tarptautinė žmogaus teisių konferencijoje aptarsime tiek „Baltic Pride“ praeitį, tiek ir ateitį, LGBT* bendruomenės ir ją palaikančių asmenų bendradarbiavimą, esamą teisinę bazę, jaunesnių ir senesnių LGBT* bendruomenės narių patiriamas problemas, ir kitas temas. Be dalyvių iš Estijos bus ir svečiai iš Rusijos, Latvijos, Lietuvos, Islandijos bei kitų šalių.

Pride Namai (adresu Kaarli g. 5, Talinas) – tai vieta, kurioje rasite viską ko reikia, norint iš tikrųjų „patirti festivalį“. Čia bus dalinami festivalio lankstinukai ir skrajutės, galėsite susipažinti su Estijos LGBT asociacija ir jos komanda.

Taip pat festivalio vyks begalė kitų smagių veiklų, pavyzdžiui, kūrybinio rašymo dirbtuvės, ekskursija po Taliną, kuri supažindins su vietos LGBT* bendruomenės istorija ir įžymiomis vietomis bei koncertas po atviru dangumi.

„Baltic Pride“ 2017 festivalio Taline programa