Nyderlandų ir Danijos ambasadų organizuotame susitikime – pasiruošimas „Baltic Pride“ 2016 festivaliui

Š. m. gegužės 27 dieną nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL ir Vilniuje reziduojančių diplomatinių atstovybių atstovai dalyvavo Nyderlandų Karalystės ambasados ir Danijos ambasados organizuotame susitikime, kurio metu buvo aptarti pasiruošimo darbai artėjančiam „Baltic Pride“ 2016 festivaliui Vilniuje.

Susitikimo, kuriame dalyvavo trylikos Vilniuje reziduojančių diplomatinių atstovybių atstovai, metu buvo aptartos bendradarbiavimo organizuojant „Baltic Pride“ 2016 festivalį galimybės bei pasidalinta pasiūlymais ir idėjomis siekiant užtikrinti, kad „Baltic Pride“ 2016 festivalis taptų įsimintiniausiu Lietuvos istorijoje LGBT* bendruomenės renginiu.

„Baltic Pride“ 2016 festivalis Vilniuje bus organizuojamas jau trečią kartą. Šį kartą festivaliu bus siekiama pasinaudoti kaip platforma, aptariant diskriminacinio pobūdžio LR Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo nuostatų taikymą LGBT* bendruomenės atžvilgiu ir skatinant konstruktyvią visuomeninę diskusiją dėl tos pačios lyties porų santykių teisinio pripažinimo. Oficialus festivalio šūkis „Mes esame žmonės, o ne propaganda!”

Dėkojame visiems dalyvavusiems susitikime!