Nuotaikingai sutiktas Gim-LGL-tadie-21-nis

Gruodžio 5 dieną sostinės klube „Soho“ įvyko nuotaikinga 21-ojo asociacijos LGL gimtadienio šventė. Vakarėlio svečiai turėjo galimybę pasveikinti LGL „tikrosios“ pilnametystės proga, susipažinti su organizacijos veikla, pabendrauti su savanoriais, dalyvauti loterijoje, paskanauti šventinio torto su taure vyno ir pašėlti šokių aikštelėje.

Sveikinimo žodį tarė LGL valdybos pirmininkas Vladimiras Simonko, projektų ir komunikacijos koordinatorius Marius Gorochovskis, advokacijos vadovė Aliona Polujanova, savanorė Aneta. Organizaciją pasveikino ir Tolerantiško Jaunimo Asociacijos pirmininkė Jūratė Juškaitė bei Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Birutė Sabatauskaitė.

Artėjant metų pabaigai neišvengiamai apibendrinti nuveikti darbai ir iškilę iššūkiai. Nors žmogaus teisių aktyvistams veiklos nestinga, organizaciją stiprina kūrybingi ir patikimi savanoriai, be kurių LGL nebeįsivaizduojama. Todėl pagrindiniu šventės akcentu tapo nuoširdi padėka tarptautinės savanorių dienos proga ir visiems, kurie šiuos metus buvo su mumis. Savanorių koordinatorė Gabija Morkūnaitė atminimo dovanėlėmis apdovanojo 2014-aisiais daugiausiai padėjusius savanorius.

21-ojo LGL gimtadienio akimirkos – fotoalbume.