NLĮF mokymuose apie viešųjų paslaugų teikimą – gerasis Suomijos NVO pavyzdys

Š. m. lapkričio 15 dieną Nacionaliniam lygybės ir įvairovės forumui (NLĮF) priklausančių organizacijų atstovai dalyvavo specialiuose mokymuose, kurių metu stiprino savo kompetenciją teikiant viešąsias paslaugas.

Vienos dienos trukmės mokymus vedė Dr. Živilė Kerytė ir Suomijos nacionalinės skėtinės NVO „Seta“ atstovės. Mokymų metu lektorė Živilė Kerytė pasidalino aktualia informacija apie viešųjų paslaugų teikimo NVO galimybes Lietuvoje, o „Seta“ lektorės su NLĮF atstovais dalinosi gerąja patirtimi organizuojant mokymus viešajam sektoriui, teikiant paslaugas translyčiams asmenims bei socialinėje, sveikatos apsaugos ir švietimo srityse veikiančioms įstaigoms.

NLĮF mokymų metu Suomijos ir Lietuvos nevyriausybinių organizacijų atstovai taip pat diskutavo apie viešųjų paslaugų teikimo Suomijoje ir Lietuvoje panašumus bei skirtumus, ir ieškojo naujų viešųjų paslaugų teikimo galimybių NLĮF priklausančioms organizacijoms.

 

soc-min-631Projekto „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas“ veiklų įgyvendinimą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.