NLĮF kviečia dalyvauti nacionalinėje konferencijoje viešojo sektoriaus ir NVO bendradarbiavimo tema

Š. m. gruodžio 8 dieną 14.00-17.00 val. Nacionaliniam lygybės ir įvairovės forumui (NLĮF) priklausančios organizacijos organizuoja nacionalinę konferenciją Vilniuje, kurios metu bus pristatytos užsienio valstybių viešojo sektoriaus ir NVO bendradarbiavimo bei NLĮF narių bendradarbiavimo su valstybės institucijomis gerosios patirtys.

Konferencijos metu Lietuvos neįgaliųjų forumo projektų vadovė Klementina Gečaitė pristatys gerąją patirtį bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybėmis, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Komunikacijos skyriaus vedėja Mintautė Jurkutė pasidalins įžvalgomis apie tarnybos bendradarbiavimą su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu, „Maisto banko“ Komunikacijos ir plėtros vadovas Vaidotas Ilgius papasakos apie organizacijos patirtį bendradarbiaujant su valstybės institucijomis, LR Seimo kontrolierių įstaigos viešųjų ryšių vyriausiasis konsultantas Vytautas Valentinavičius supažindins su įstaigos kaip nacionalinės žmogaus teisių institucijos veikla, o Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL savanorių koordinatorė Kamila Gasinska pristatys gerąją organizacijos patirtį vykdant tarptautinės savanorystės projektus. Pranešimus lydės diskusija „Viešojo sektoriaus ir NVO bendradarbiavimas: strategijos ir galimybės“ (moderuoja Dovilė Juodkaitė, Lietuvos neįgaliųjų forumas“).

Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo organizuojamos konferencijos dalyvius sveikins Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Valerijus Simulik, Užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento Žmogaus teisių skyriaus vedėjas Donatas Butkus, Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Konferencija vyks „Corner“ viešbučio (T. Ševčenkos g. 16, Vilnius) salėje „Terra“.

Norinčius dalyvauti maloniai prašome registruotis užpildant šią formą: http://bit.ly/2zMlwC7

Konferencijos renginys socialiniame tinklapyje „Facebook“: http://bit.ly/2AXcQJN

soc-min-631Konferencija organizuojama įgyvendinant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas“.

Konferenciją globoja LR Užsienio reikalų ministerija.