(Ne)Tyli naktis LGBT bendruomenės centre

Šio trečiadienio vakarą, LGBT bendruomenės centre Pylimo g., buvo įsikūrusios Kalėdų senelio elfų dirbtuvės.

Iškart įėjus į vidų mane pasitiko jauki Michael Bublé žymiojo Kalėdinio albumo muzika ir sausainių kvapas, o aplink stalą sėdėjo daug linksmai nusiteikusių žmonių, kurie uoliai darbavosi, kurdami įvairiausias Kalėdines dekoracijas.

Su puodeliu karštos arbatos, nieko nelaukusi ir aš kibau į darbą. Pirmiausia bandėme iškarpyti snaiges. Vieniems tai sekėsi geriau nei kitiems. Kol žmogus kitoje stalo pusėje iškarpė tikrą meno kūrinį primenančią snaigę, su mažais sniego seniais, man pavyko iškirpti tik abstrakčiai atrodančią „išvirkščią‟ snaigę.

Vėliau ėmėmės truputį sunkesnio „lygio‟ dekoracijų. Iš medinių ledų pagaliukų bandėme suklijuoti Kalėdų eglutes, o renginio organizatorė Kamila, apsiginklavusi klijų pistoletu, mums padėjo tai padaryti. Tada spalvinome, puošėme ir dažėme eglutes, visą laiką pasakojant linksmas istorijas ir bendraujant vieni su kitais.

Galų gale, kai jau pakabinome savo dekoracijas ant eglutės, prasidėjo antroji šio vakaro dalis.

Įsijungę muziką pradėjome neplanuotą karaoke vakarą. Įsitraukė visi svečiai! Dainų buvo įvairiausių: nuo legendinių LGBT himnų kaip „I Will Survive‟, „YMCA“, ir viso Lady Gaga repertuaro, iki 90-ųjų top hitų kaip „Ironic“ ar „Wannabe“. Emocijų tikrai buvo daug, ir ne vienas svečias pademonstravo savo puikius vokalinius sugebėjimus.

Šokių taip pat netruko. „Kažkam“ (gal tai buvau aš? J) kilo mintis su visais sušokti „Macarena“. Tai tikrai leido visiems pasikrauti pozityvios energijos kelioms dienoms į priekį.

Laikas tikrai praėjo puikiai. Vakarą užbaigėme dainuodami Kalėdines dainas ir dalyvaudami „rūbų apsikeitime“, kur kai kurie svečiai, kurie buvo atsinešę jiems nebereikalingų drabužių, galėjo jais apsikeisti su kitais.

Labai džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti šiame Kalėdiniame renginyje, ir linkiu visiems gerų, jaukių ir linksmų švenčių.