Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) mokymai Klaipėdoje 2013 m. gruodžio 12 d.

Tęsdami seminarų ciklą apie įvairovę ir nediskriminaciją bei lygias galimybes visiems darbo rinkoje ir ne tik, kviečiame į mokymus-diskusiją Klaipėdoje 2013 m. gruodžio 12 d. ketvirtadienį 10:00 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure (Taikos pr. 76, Klaipėda).

Diskusijas inicijuos bei seminarą ves tarptautinio pripažinimo sulaukusi lektorė Margarita Jankauskaitė, Lygių galimybių kontrolieriaus patarėjas Valdas Dambrava, lektorius Tomas-Vytautas Raskevičius.

Registruotis prašome el paštu: ivairove@lnf.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę, el. paštą, telefoną.

Dažniausiai visiems atrodo, kad Lietuva dar nesusiduria su imigrantais, kitokios rasės, tikėjimo ar pažiūrų žmonėmis, tačiau…. vidutinis moterų darbo užmokestis Lietuvoje yra beveik 13% mažesnis nei vyrų, kas penktas Lietuvos gyventojas įsitikinęs, kad kitų rasių ir tautybių žmonės kelia pavojų Lietuvai, jos kultūrai, kas antras vaikas mokykloje patiria patyčias. O jei jis jūsų?

Tyrimų duomenimis, lietuviai labai vertina šeimą, darbštumą, savarankiškumą, taupumą, atsakomybę. Tolerancija, pakantumas „kitokiems“ mums dar vis ne tokios svarbūs. Žmogui, nesuvokiančiam, kad svarbiausia yra santykiai tarp žmonių, pagarba vienas kitam, jausmas kad esi vertingas vien todėl, kad esi, gyvenime lemta patirti tikrų sukrėtimų.

Kuo daugiau kontaktų, galimybių burtis ir bendradarbiauti – tuo daugiau teigiamų rezultatų. Nei per vieną dieną, nei per savaitę mūsų nuostatos nepasikeis. Pasvarstykime, ką galėtume pakeisti šiandien?