Liko tik 3 dienos prisidėti prie „Baltic Pride“ 2016 lėšų rinkimo kampanijos

Norite išreikšti paramą „Baltic Pride“ 2016 festivalio veiklų įgyvendinimui? Suskubkite, nes iki „Baltic Pride 2016“ lėšų rinkimo kampanijos pabaigos liko tik 3 dienos! Net ir simbolinė auka mums leis padaryti daug. Jūsų palaikymas mums labai svarbus!

Lėšų rinkimo kampaniją įgyvendiname norėdami paskatinti bendruomeninio rėmimo kultūrą ir siekdami, kad „Baltic Pride“ organizavimas ateityje būtų tvaresnis ir mažiau priklausomas nuo išorinio finansavimo. Net ir simbolinė auka mums leidžia padaryti daug. Nors sėkmingai bendradarbiaujame su tarptautinėmis organizacijomis, užsienio šalių diplomatinėmis atstovybėmis Lietuvoje ir verslo sektoriaus atstovais, kad įgyvendintume tokią ambicingą programą mums reikia kiekvieno iš Jūsų paramos.

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL norėtų ypatingai padėkoti už „Baltic Pride“ 2016 festivaliui skirtą paramą: Tomui Vytautui Raskevičiui, Robertai Matusevičiūtei, Petrui Nutautui, Eglei Kuktoraitei, Vladimirui Simonko, Laura Sterna, Artūrs ir Jānis iš Latvijos, Brian Sheehan, Anna K Shepherd, Antanui Jazavitui, Raimund J Kirstein, Mattias Kristoffersson, Romui Zabarauskui, LaDiva Live, Ruta Sepetys, Mindaugui Ūbai, Gediminui Lesučiui, David Mark Darnell, Kurt Lust from Holebihuis Vlaams-Brabant, Juris Lavrikovs, Edgaras Liberis, Nora Stein, Eglei Urbonaitei Tilindienei, Human Rights First, Monika Wienbeck, Elodie Brun ir kitiems anoniminiams donorams.

OFFICIAL Baltic Pride 2016 Vilnius Promotional Video (LT)„Mes esame žmonės, ne propaganda“! Baltic Pride 2016 jau trečią kartą grįžta į Vilnių ir mums reikia Jūsų pagalbos! Mes negalime to padaryti vieni! Paremkite #BP16, nes kiekvienas balsas yra svarbus!Oficiali Baltic Pride 2016 programa: http://www.lgl.lt/bp2016/programaOficiali Baltic Pride 2016 lėšų rinkimo kampanija: https://www.generosity.com/community-fundraising/baltic-pride-2016-lithuania-march-for-equality–4#BP16 #BalticPride #LGBT #Vilnius #HumanRights #Latvia #Estonia #PrideNotPropaganda #LGL #LithuanianGayLeague

Posted by LGL on 2016 m. kovo 8 d.

 

>>> Baltic Pride 2016 lėšų rinkimo kampanija <<<

>>> Baltic Pride 2016 programa <<<

Tariame garsiai ir išdidžiai – „Mes esame žmonės, o ne propaganda!“ Dėkojame už Jūsų paskatinimą ir paramą. Iki susitikimo birželio 13-19 dienomis vyksiančiuose „Baltic Pride“ 2016 renginiuose. Kartu mes galime daugiau!