Lietuvoje dainuos interneto sensacija tapęs Steve’as Grandas

Š. m. birželio mėnesį Vilnių ir Kauną aplankys fenomenalus ameriekiečių atlikėjas ir dainų autorius Steve’as Grandas. Jis savo koncertus birželio 15 ir 16 dienomis surengs „LRT Opus“ terasose, įsikūrusiose Vilniaus menų fabrike „Loftas“ ir Kauno „Ryšių kiemelyje 837“, praneša naujienų portalas lrytas.lt.

Į šiuos S. Grando koncertus kviečiami visi, kuriems patinka amerikietiška svajonė, kinematografiška įvairių stilių apipinta muzika. Interneto sensacija tapusio S. Grando pasirodymai Lietuvoje bus nemokami – juos dovanoja JAV ambasada.

Iki tol mažai kam žinomas Steve’as interneto sensacija tapo 2013 m., kai jo paties prodiusuotas vaizdo klipas “All American Boy“ vos per 8 dienas „YouTube“ surinko milijoną peržiūrų. Debiutinio albumo dainose girdima ir jo muzikos skonį formavusių Amerikos roko bardų – Bruce’o Springsteeno ir Tomo Petty įtaka. Taip pat stiprus S. Grando vokalas autentiškai perteikia universalias temas, kurios jaudina skirtingas kartas.

S. Grandas augo katalikiškoje šeimoje, todėl jam nebuvo lengva pripažinti savo orientaciją. Nors atlikėjo šeima šiandien jį besąlygiškai palaiko, tačiau paauglystėje religingas auklėjimas jam tapo kliūtimi būti savimi. „Buvau aštuoniolikos ar devyniolikos, kai supratau, kad pasaulis tampa vis tolerantiškesnis. Jeigu mes visi esame tokie patys ir lygūs, supratau, kad turėtų būti kur kas daugiau atlikėjų, kurie atvirai reiškia savo pažiūras ir apie tai dainuoja“, – sako S.Grandas.