LGL viešėjo Suomijos LGBTI organizacija „Seta“

Š. m. vasario 17-18 dienomis Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL biure viešėjo projekto „Vaivorykštės teisės: LGBT lygybės Europoje skatinimas“ partneriai Suomijos LGBTI organizacija „Seta“.

Susitikimo metu LGL ir „Seta“ atstovai aptarė diskriminacijos dėl amžiaus LGBT bendruomenėje iššūkius bei dalinosi gerąja patirtimi sprendžiant šią problemą. Susitikime dalyvavę vyresnio amžiaus LGL ir „Seta“ atstovai dalinosi savo asmenine patirtimi susiduriant su diskriminacija dėl amžiaus.

Š. m. vasario 18 dieną LGL ir „Seta“ atstovai susitiko su Suomijos ambasadoriumi Lietuvoje J. E. Christer Michelsson ir ambasadoriaus pavaduotoja Anni Salmia. Susitikimo metu buvo aptartos tolesnio bendradarbiavimo per „Baltic Pride“ galimybės.

 

es logo

Projektu „Vaivorykštės teisės: LGBT lygybės Europoje skatinimas“ plėtojamos LGBTI lygybės politikos priemonės keturiose valstybėse narėse: Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Projektą įgyvendina Suomijos Teisingumo ministerija, bendradarbiaudama su Socialinių reikalų ir Sveikatos ministerijomis bei nacionaline NVO koalicija „Seta – LGBTI Rights in Finland“, Suomijos vietos ir regionų valdžios institucijų asociacija ir Nacionaline LGBT* teisių organizacija LGL.

170-1024x1172-1024x117