LGL vadovas – portalo „Delfi.lt“ įtakingiausių 2017 metų visuomenininkų sąraše

Naujienų portalas „Delfi.lt“ paskelbė projekto „Lietuvos įtakingiausieji“ įtakingiausių Lietuvos visuomenininkų sąrašą.

„Delfi.lt“ ir žurnalo „Reitingai“ sudarytame sąraše yra ir Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko. Įtakingiausių visuomenininkų sąrašas sudarytas apklausus įvairias Lietuvos elito grupes: politikus, verslininkus, ekonomistus, popkultūros, sporto pasaulio atstovus, žiniasklaidos atstovus, tarnautojus, teisininkus bei pačius visuomenininkus.

Asociacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko atsidūrė 42-oje įtakingiausių Lietuvos visuomenininkų vietoje iš 70-ies nominantų. Aukštus įvertinimus LGL vadovui skyrė apklausoje dalyvavę valdininkai ir teisininkai, politikai, žiniasklaidos atstovai bei visuomenininkai.

Vladimiras Simonko yra Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL vadovas ir vienas steigėjų (1993 metais). LGL vadovas turi ilgametę patirtį LGBT* žmogaus teisių srityje: yra įvairių nacionalinių ir tarptautinių projektų ekspertas, konsultantas ir aktyvus žmogaus teisių konferencijų dalyvis. 2015 metais Vladimiras Simonko buvo išrinktas tarptautinės LGBTI organizacijos „ILGA Europe“ Valdybos nariu. LGL vadovas buvo vienas pagrindinių „Baltic Pride“ festivalių Vilniuje 2010, 2013 ir 2016 metais organizatorių. Vladimiras Simonko taip pat aktyviai dalyvauja Lietuvos Žmogaus teisių koalicijos bei Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo veikloje.