LGL savanorė dalyvavo „IGLYO“ metinėje konferencijoje Briuselyje

2022 m. spalio 13-17 d. Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL savanorė Violeta Tamelytė dalyvavo metinėje tarptautinės LGBTI jaunimo organizacijos „IGLYO“ konferencijoje Briuselyje.

Metinės „IGLYO“ konferencijos metu organizacijų narių atstovai turėjo galimybę aptarti „IGLYO“ veiklą, patvirtinti naujus narius, dalyvauti įvairiose dirbtuvėse, dalintis gerąja patirtimi, dalyvauti filmų peržiūrose ir, žinoma, susipažinti su Belgijos sostine Briuseliu.

„IGLYO“ organizacijos narės išreiškė būtinybę greitai ir tinkamai reaguoti į kylančius LGBTI žmogaus teisių iššūkius ir imtis strateginių priemonių siekiant, jog „IGLYO“ taptų dar įtraukesne organizacija.

„Manęs dažnai klausia – ar savanorystė, aktyvizmas žmogaus teisių srityje „apsimoka“? Vienareikšmiškai – taip. Tai nuostabi galimybė sutikti tuos, kuriems žmogus yra vertybė. Vertybė, dėl kurios mes pasiryžtam „kalnus nuversti“. Didžiuojuosi tuo, kad galėjau atstovauti LGL „IGLYO“ metinėje konferencijoje. Renginys, kuriame gausiai susirinko LGBTQI aktyvistai iš visos Europos, praturtino ne tik pažintimis, istorijomis, patirtimis, bet ir praplėtė mano pačios pasaulėžiūrą“, – komentavo Violeta.