LGL pristato atkuriamojo teisingumo vadovą

Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL kartu su tarptautiniais partneriais pristato leidinį „Atkuriamojo teisingumo galimybės neapykantos nusikaltimų srityje. Ekspertų straipsnių rinkinys ir praktiniai svarstymai devyniose Europos šalyse“.

Rengiant šį leidinį buvo paskelbtas atviras kvietimas atkuriamojo teisingumo ekspertams kviečiant juos teikti straipsnius. Leidinyje publikuojami atkuriamojo teisingumo ekspertų iš Bulgarijos, Jungtinės Karalystės, Belgijos ir Ispanijos straipsniai.

Šį vadovą sudaro ekspertų straipsnių rinkinys apie istoriją, politiką, praktiką ir procedūras, kurios susiformavo atkuriamojo teisingumo srityje. Leidinyje pateikiama atkuriamojo teisingumo raida ir įžvalgos apie dabartinę situaciją skirtingose šalyse. Ypatingas dėmesys skiriamas galimybėms ir iššūkiams, kuriuos atkuriamojo teisingumo metodai pateikia LGBTI neapykantos nusikaltimų atveju.

Atkuriamojo teisingumo galimybės neapykantos nusikaltimų srityje. Vadovas, 2020

es-logoLeidinys parengtas įgyvendinant Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programos (2014–2020) lėšomis finansuojamą projektą „Speak Out: stabdant neapykantos kalbą ir neapykantos nusikaltimus prieš LGBTI asmenis“.