LGL paskelbė „Baltic Pride“ 2022 eitynių šūkį

„Baltic Pride“ 2022 festivalio organizatorė Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL paskelbė birželio 4 d. Vilniuje vyksiančių „Baltic Pride“ eitynių šūkį: „Už lygybę ir taiką“.

„Baltic Pride“ 2022 festivalio renginiais sieksime ne tik LGBT žmonių lygybės, bet ir taikos ir laisvės. Šios vertybės yra kiekvieno Lietuvos ir Baltijos šalių piliečių tapatybėje, tad „Baltic Pride“ 2022 festivalis kvies mūsų bendruomenę ir visuomenę susitelkti ir vienytis siekiant šių bendrų tikslų. Kartu – mes esame galinga jėga, galinti susitelkti, padėti ir palaikyti vieni kitus bei galutinai atmesti homofobiją, kurios šaknys driekiasi iš Rytų“, – sako festivalio organizatoriai.

„Mes esame laisvės, demokratijos, pamatinių žmogaus teisių ir lygių galimybių pusėje. Tikimės, kad „Baltic Pride“ 2022 eitynės „Už lygybę ir taiką“ bei kiti festivalio renginiai suburs daugybę šioms vertybėms neabejingų žmonių ir taps mūsų visuomenę buriančiu ir jungiančiu reiškiniu“, – pabrėžia LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Baltic Pride“ 2022 – tris Baltijos šalis jungiantis tarptautinis LGBT festivalis, į Vilnių sugrįžtantis jau penktą kartą. Festivalis vyks birželio 1-5 dienomis. Pagrindiniai festivalio akcentai: tarptautinė žmogaus teisių konferencija „Atviri miestai“, išskirtinis kultūrinis vakaras „Pasididžiavimo balsai“, bendruomenės erdvė „Pride menas“ ir „Pride namai“, oficialūs vakarėliai ir, žinoma, eitynės „Už lygybę!“ bei išskirtinis koncertas, kuriuose ne tik švęsime lygybę ir solidarumą, bet ir reikalausime lygių teisių LGBT bendruomenės nariams.