LGL kviečia žurnalistus dalyvauti diskusijoje

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL kartu su tarptautiniais partneriais įgyvendina Europos Komisijos lėšomis finansuojamą projektą „Pasipriešinti transfobiniams, homofobiniams ir bifobiniams stereotipams per geresnį reprezentavimą žiniasklaidoje“ (E.T.HO.S.). Viena iš prioritetinių projekto „E.T.HO.S.“ veiklų – grupinė diskusija su žurnalistikos profesionalais.

Maloniai kviečiame žurnalistus dalyvauti grupinėje diskusijoje apie LGBT asmenų reprezentavimą žiniasklaidoje, kuri vyks 2018 m. gegužės 23 dieną 14.00-16.00 val. „Corner“ viešbučio (T. Ševčenkos g. 16, Vilnius) „Vertice“ salėje (II a.).

Visa tyrimo metu surinkta informacija bus traktuojama konfidencialiai ir naudojama tik šio tyrimo tikslams. Šiuo tikslu dalyvių paprašysime pasirašyti sutikimo dėl konfidencialaus asmens duomenų traktavimo formą.

Registruotis dalyvauti grupinėje diskusijoje galima užpildant šią elektroninę registracijos formą: https://goo.gl/forms/VOgUyzUvGxa3j7CL2

Jūsų dalyvavimas šiame tyrime reikšmingai prisidėtų prie pastangų sprendžiant su nepageidaujamu homofobijos, bifobijos ir transfobijos reiškiniu žiniasklaidoje susijusius iššūkius.

Išsamesnę informaciją apie „E.T.HO.S.“ projektą ir atliekamą tyrimą galite kvietime bei projekto informaciniame lankstinuke.

Kvietimas dalyvauti diskusijoje

Projekto informacinis leidinys

Maloniai kviečiame dalyvauti!

EU

Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programos lėšomis.