LGL kviečia LGBT* moksleivius dalyvauti apklausoje apie patirtis mokykloje

Nacionalinė lesbiečių, gėjų, biseksualių ir transseksualių (LGBT*) asmenų teisių organizacija LGL organizuoja apklausą, kuria siekiama išsiaiškinti LGBT* moksleivių patirtis mokyklose 2016-2017 metais. Apklausa skirta moksleiviams nuo 14 metų amžiaus.

Šios apklausos metu surinkti duomenys padės mums informuoti už švietimo sistemą atsakingus specialistus ir plačiąją visuomenę apie visiems mokiniams ir mokyklų darbuotojams priklausančią teisę į pagarbų elgesį mokykloje.

Apie ką ši apklausa. Apklausą sudaro klausimai apie Jus, Jūsų mokyklą ir Jūsų patirtį mokykloje; t.y. ar joje jaučiatės saugūs, ką mokykloje jums teko patirti 2016-2017 metais. Jei mokyklos nebelankote, į klausimus atsakykite remdamiesi savo pastarąja patirtimi iš mokyklos, kurią lankėte 2016-2017 metais.

Dalyvavimas apklausoje yra savanoriškas. Jūs neprivalote dalyvauti apklausoje. Taip pat galite praleisti bet kuriuos klausimus, kurie nėra Jums aktualūs arba į kuriuos Jūs tiesiog nenorite atsakinėti. Jūs taip pat galite bet kuriuo metu nutraukti savo dalyvavimą apklausoje.

Apklausa yra anoniminė. Mes neprašysime nurodyti Jūsų vardo ar kitos kontaktinės informacijos ir prašome apklausoje jos niekur nepateikti. Kadangi apklausa yra anoniminė, mes tikimės, kad galėsite jaustis pakankamai patogiai ir atsakyti į mūsų klausimus kuo nuoširdžiau. Jūsų anoniminiai atsakymai nebus prieinami niekam, išskyrus mūsų tyrėjų komandą. Apklausos pabaigoje Jums bus pateikti įvairūs informacijos šaltiniai, kurie gali būti Jums naudingi.

Apklausos rezultatus ketiname paskelbti 2018 metais, o tyrimo ataskaitą galėsite rasti LGL internetinėje svetainėje adresu www.lgl.lt.

Dėkojame už dalyvavimą apklausoje!

DALYVAUTI APKLAUSOJE