LGL Kalėdas pasitiko bendruomeniška dvasia

Gruodžio 18 dieną asociacija LGL pakvietė visus savanorius ir bendruomenės narius į bendruomeninę Kalėdų šventę. Jos metu vyko apsikeitimo rūbais akcija („clothes swap“): renginio dalyviai atsinešė jau nebereikalingų, bet vis dar dėvimų ir švarių rūbų, avalynės, aksesuarų – kiekvienas, prisidėjęs savo rūbais iš kitų atneštų rūbų galėjo išsirinkti kažką patinkantį sau. Tokios dalybos – puikus būdas neišleidžiant nė cento atnaujinti savo drabužių spintą, taip pat ir pasidalinti gerumu, nes visi atlikę drabužiai buvo padovanoti Raudonojo Kryžiaus draugijai, kuri juos išdalins nepasiturintiems.

Renginio šventinę nuotaiką kūrė ir kitos veiklos: Europos savanorių tarnybos savanorė Mayina mokė visus norinčius pasidaryti savo dekoraciją Kalėdoms – eglutės žaisliuką, ženkliuką. Tam, kad pasisėdėjimas būtų šiltesnis ir gardesnis, susirinkusieji skanavo savo rankų darbo gardėsius. Šitaip pasiruošus, drąsiai galima laukti Kalėdų ryto.

Erasmus +Dėkojame Erasmus+ už puikią savanorę Mayiną, kuri ne tik organizuoja renginius, bet ir kuria LGL puikius plakatus ir paveikslėlius.

Bendruomenei skirti asociacijos LGL renginiai negali įvykti be draugų paramos, tad kviečiame mus paremti jums patogu būdu.

Renginio akimirkos: