LGL darbuotojos stiprino kompetenciją savižudybių prevencijos srityje

Š. m. rugpjūčio 4 dieną Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL projektų vadovė Roberta Matusevičiūtė ir komunikacijos koordinatorė Eglė Kuktoraitė dalyvavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuotuose „SafeTALK“ mokymuose savižudybių prevencijos srityje.

„SafeTALK“ – tai keturių akad. val. mokymai, kurie padeda dalyviams tapti sąmoningais, susiduriant su savižudybių tema. „SafeTALK“ mokymai yra skirti visiems norintiems ir juos baigę asmenys yra labiau pasirengę padėti žmonėms, ketinantiems nusižudyti, suteikti jiems žinių, kaip ir kur gali rasti reikiamą pagalbą.

Dalyvaudamos mokymuose asociacijos LGL darbuotojos sustiprino kompetenciją atpažįstant savižudybės riziką, nukreipiant apie savižudybę minčių turintį žmogų į saugias rankas ir gebėjimus pritaikyti TALK (Pasakyti, Paklausti, Klausytis, Apsaugoti) žingsnius praktiškai.

„Džiaugiamės turėję galimybę dalyvauti šiuose mokymuose. Esame tikros, kad naujos žinios savižudybių prevencijos srityje bus naudingos teikiant paslaugas bendruomenei bei atsakant į gaunamas bendruomenės narių užklausas jautriau ir efektyviau,“ – komentavo asociacijos LGL komunikacijos koordinatorė Eglė Kuktoraitė.