LGL bendruomenės centre vyko dirbtuvių ciklas apie aseksualumą

Minint gegužės 4 d. vykusią Demiseksualų matomumo dieną ir gegužės 8 d. Aseksualų matomumo dieną,  LGL ir Europos savanorių tarnybos (EST) savanoriai surengė dirbtuvių ciklą „Ne viskas yra apie seksą”, kurio metu buvo keliami klausimai  apie aseksualumą.

Po trumpo įvadinio žaidimo, susiskirstėme į tris grupes ir kartu atradome naujus terminus ir jų reikšmes. Pavyzdžiui, susipažinome ką reiškia būti aseksualiu, demiseksualiu, ir ,,pilkoje skalėje”. Aptarėme aseksualumo kontekste vartojamas tokias sąvokas, kaip aloseksualas,  ”tūzas” ( angl. Ace), pasibjaurėjęs ir abejingas. Taip pat susipažinome su skirtumais tarp celibato ir aseksualumo. Po šių diskusijų, vėl susiskirstėme į dvi grupes argumentavimo žaidimui, kurio klausimas buvo ,,Ar aseksualumas yra priskirtinas LGBT+ bendruomenei?”. Galėjome ieškoti ir kitų žmonių argumentų šiuo klausimu bei juos apginti – kas nėra taip lengva, kaip atrodo. Susitikimo pabaigoje, daugiausia diskutavome apie įsitraukimą į LGBT+ bendruomenės veiklą ir to svarbą. Susidomėjai? Atvyk į LGL bendruomenės centrą sekantį kartą!

erasmus_logo2-1024x292

Šiuo metu LGL vykdo 10 mėnesių truksiančius projektus „ Savanorystė dėl matomumo ir įtraukimo”  ir „ Matomumo ir lygybės link” pagal Erasmus+ programą EST (Europos savanorių tarnyba).

DSC_0571DSC_0561DSC_0552DSC_0573DSC_0544DSC_0540DSC_0539DSC_0538