LGL atstovė dalyvavo tarptautinio projekto „E.T.Ho.S“ partnerių susitikime Atėnuose (Graikija)

Š. m. vasario 5-6 dienomis Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL komunikacijos koordinatorė Eglė Kuktoraitė dalyvavo tarptautinio projekto „E.T.Ho.S: Pasipriešinti transfobiniams, homofobiniams ir bifobiniams stereotipams per geresnę reprezentaciją žiniasklaidoje“ partnerių pirmajame susitikime, kuris vyko Atėnuose (Graikija).

„E.T.Ho.S“ partnerių susitikimo metu buvo aptartos būsimos projekto veiklos ir suplanuoti tolesni žingsniai siekiant veiksmingo atsako transfobiniams, homofobiniams ir bifobiniams stereotipams ir geresnės LGBT* asmenų reprezentacijos žiniasklaidoje.

Projekto „E.T.Ho.S“ įgyvendinimo laikotarpiu Graikijoje, Lietuvoje ir Kroatijoje bus organizuojami mokymai žurnalistams ir žurnalistikos studentams, pristatytas mokomasis leidinys žurnalistikos profesionalams ir studentams, vykdomos sąmoningumo didinimo veiklos.


 

LOGO1Projektą „E.T.Ho.S: Pasipriešinti transfobiniams, homofobiniams ir bifobiniams stereotipams per geresnę reprezentaciją žiniasklaidoje“ remia Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo (REC) programa.