LGL apsilankė kulinarijos žurnalistas Gil Hovav iš Izraelio

Garsus Izraelio kulinarijos žurnalistas ir televizijos asmenybė Gil Hovav sausio 20 dienos popietę apsilankė LGBT* bendruomenės centre.

Šis susitikimas suteikė puikią galimybę vietos LGBT* bendruomenės nariams susipažinti su Gil‘u asmeniškai ir išgirsti iš jo paties lūpų apie dabartinę LGBT* asmenų situaciją Izraelyje. Pasirodo, Izraelis yra labai atviras ir tolerantiškas LGBT* žmonių atžvilgiu. Jau ilgą laiką Gil‘as čia gyvena kartu su savo partneriu ir dukra. Susitikimo metu garsus žurnalistas pasidalino įkvepiančiomis istorijomis iš savo gyvenimo. Jis kalbėjo apie karinę tarnybą ir kaip jos metu susipažino su savo dabartiniu partneriu, taip pat nemažai dėmesio skyrė savo atsiskleidimo istorijai ir pasidalino savo patirtimi tiek privačioje, tiek profesinėje sferoje.

Susitikimo dalyviai turėjo daug įdomių ir smalsių klausimų Gil‘ui, kuris maloniai į visus juos atsakė. Išraiškingas jo pasakojimas teikia vilties ir siunčia paprastą, bet labai svarbią žinutę visuomenei – net sunkiausiais laikotarpiais visuomet yra išeitis.

Kviečiame peržiūrėti akimirkas iš renginio.

unnamed

Asociacija LGL įgyvendina  10 mėnesių projektą „Matomumo ir lygybės link“ (“Heading Towards Visibility and Equality”), remiamą Erasmus+ programos EST (Europos savanoriška tarnyba).

 

11136235_809565542443023_5482062870600740644_o 1_LT