Kviečiame paremti konkrečias LGBT centro veiklas

Nuo išskaičiuoto iš savo darbo užmokesčio pajamų mokesčio dalies Jūs galite skirti 2 procentus bet kuriai pelno nesiekiančiai organizacijai. Be jokios baimės ar dvejonių mes raginame Jus pasinaudoti šia galimybe ir prisidėti prie asociacijos Lietuvos gėjų lyga rėmimo.

INTERNETU: Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetu. Tada Jums reikėtų:
– Įeiti į savo internetinį banką ir pasirinkti elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jus perkels į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę kartu su Jūsų tapatybės patvirtinimu ir visais pagrindiniais asmens duomenimis. – Užpildyti formą FR0512.

Organizacijos duomenys, kurių Jums prireiks:
– LIETUVOS GĖJŲ LYGA
– A. JAKŠTO G. 22 – 15, VILNIUS
– Kodas: 291902980

UŽPILDYDAMI Valstybinės mokesčių inspekcijos 2 proc. (FR0512) formą Formą galite atsisiųsti iš čia: http://www.vmi.lt/formos/pdf/FR0512.pdf arba ją galite paimti mūsų ofise.

Joje Jums reikės užpildyti:
1. SAVO ASMENS KODĄ
2. VARDĄ, PAVARDĘ
3. ADRESĄ
4. TELEFONO NUMERĮ
5. ELEKTRONINIO PAŠTO ADRESĄ (jeigu toks yra)
6. 2010
7. PILDYMO DATĄ
8. „PIRMINĖ“

Bei duomenis apie organizaciją (DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS)

9. 1
10. 291902980
11. LIETUVOS GĖJŲ LYGA
12. VILNIUS, A. JAKŠTO G. 22 – 15
16. 2 %

Prašymą turite perduoti apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai ar jos padaliniui, arba tiesiogiai mums (mus rasite adresu A. Jakšto g. 22 -15, Vilnius) iki gegužės 1 dienos. Prireikus pagalbos pildant prašymą prašome skambinti telefonu (8 5) 2610314 arba rašyti office@gay.lt.

APIE MUS

 Asociacija LGL (Lietuvos gėjų lyga) – tai nepriklausoma nevyriausybinė nacionalinė organizacija, vienijanti LGBT piliečius nuo 18 metų. Asociacija LGL – Tarptautinės lesbiečių ir gėjų asociacijos (ILGA) tikroji narė nuo 1994 metų.

2010 m. LGL organizavo Baltic Pride 2010 festivalį Vilniuje bei eitynes „Už lygybę“, kurios buvo svarbus stimulas mūsų visuomenėje prasidėjusiai diskusijai. LGL įkūrė ir organizuoja vienintelio šalyje LGBT centro veiklą. Jo tikslas – LGBT bendruomenės poreikiai. LGBT centro veiklą organizuoja ir vykdo savanoriai. Šiuo metu organizacijoje dirba 15 savanorių iš Lietuvos ir 2 savanorės iš Lenkijos bei JAV.

2010 m. LGBT centras surengė daugiau kaip 50 nemokamų renginių, skirtų LGBT bendruomenei: seminarų, susitikimų, filmų vakarų, treniruočių, pagalbos grupių ir kt. Juose per metus apsilankė apie 1000 lankytojų. Sustiprėjo ir veiklą praplėtė LGBT sporto mėgėjų klubas (SMK). Savanoriai organizaciją pristatė įvairiuose renginiuose, nevyriausybinių organizacijų mugėse Lietuvoje ir užsienyje.

JŪSŲ SUTEIKTA PARAMA BUS NAUDOJAMA CENTRO VEIKLŲ PLĖTRAI BEI VYKDOMŲ PROJEKTŲ BENDRAJAM FINANSAVIMUI.

Skirdami 2% – padėsite kurti draugišką, saugią ir pagarbią visuomenę

Dėkojame Jums už paramą!