Kviečiame dalyvauti EMIS: Europos vyrų, turinčių lytinių santykių su vyrais, apklausoje

EMIS: Europos vyrų, turinčių lytinių santykių su vyrais, apklausa 2017

jei esi:

  • vyras, turintis lytinių santykių su vyrais
  • arba vyras, jaučiantis potraukį vyrams
  • arba vyras, galvojantis, kad gali turėti lytinių santykių su vyru ateityje

Papasakok, įvertink  savo lytinį gyvenimą ir sužinok daugiau apie ŽIV, hepatitus ar kitas lytiškai plintančias infekcijas, prieš ir po ekspozicinę pagalbą!

www.emis2017.eu

Tai didžiausia pasaulyje gėjų, biseksualių asmenų ir kitų vyrų, jaučiančių potraukį vyrams, įskaitant transeksualius vyrus, apklausa, kuri finansuojama pagal 2014-2020 m. Europos Komisijos sveikatos programą, siekiant pateikti įrodymų apie seksualinę gėjų, biseksualų ir kitų vyrų, turinčių lytinių santykių su vyrais, seksualinę sveikatą visoje Europoje.

Apklausa anoniminė, ją užpildyti gali užtrukti iki 20 minučių. Įsitikink, kad turi pakankamai laiko, o kompiuterio baterija pakrauta pakankamai, nes negalėsite grįžti į anketą, jei atsijungsite.

Užpildyk tai dabar paspaudęs nuorodą:

www.emis2017.eu

Būk didelio įvykio dalimi!

Tyrimą vykdo “Sigma Research”, esanti Jungtinėje Karalystėje. Tyrimą taip pat patvirtino Londono universiteto Higienos ir tropinės medicinos mokyklos etikos komitetas. Anketa buvo sukurta su tarptautine mokslininkų ir sveikatos priežiūros darbuotojų grupe iš visuomenės sveikatos institutų, universitetų ir nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su ŽIV, gėjų sveikata ir žmogaus teisėmis, iš daugiau nei 40 Europos šalių. Pirmoje apklausoje (2010 m.) dalyvavo 181 000 vyrų.

Daugiau apie Projektą gali sužinoti:  https://www.esticom.eu