Kampanijos „KEISK“ plakatas: pažink LGBT žmones

Pažinti LGBT asmenis, pažvelgus jų akimis

Sakoma, kad baimės kyla iš nežinojimo. “Eurobarotmetro” apklausos duomenimis, tik  12 % Lietuvos gyventojų teigia pažįstantys bent vieną gėjų, lesbietę ar biseksualų asmenį, vos 3 % – translytį žmogų. Tik ar nepažinę įvairių visuomenės grupių galime būti tikri, kad esame tolerantiški?

Norėdami įkvėpti burtis palaikyti LGBT žmones ir su jais supažindinti LGL įgyvendina iniciatyvą KEISK. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje rugpjūčio 12 dieną pasirodė 126 socialinės reklamos stendai, pabrėžiantys, kaip klaidinga manyti, kad tai, ko nežinome ar nenorime pažinti, neegzistuoja.

Socialinės reklamos plakatas atskleidžia, kad, pažvelgę į aplinkinius įdėmiau  pamatysime visas vaivorykštės spalvas ir sugebėsime pažvelgti į pasaulį jų akimis. Pripažinę visuomenės įvairovę – paskatinsime greta esantį LGBT žmogų atsiverti, o jį pažinę suvoksime, jog nesame skirtingi. Todėl specialiame kampanijos “KEISK” puslapyje rasite patarimus kiekvienam, norinčiam puoselėti LGBT žmogaus teises visur ir visada.

Priimk tolerancijos iššūkį ir KEISK

Atkreipę dėmesį į socialinį plakatą ir neabejingi kampanijos siunčiamai žinutei kviečiami jungtis prie iniciatyvos KEISK ir pasirašyti peticiją už ES nediskriminavimo direktyvų įtvirtinimą Lietuvoje. Parodyk, kad esi tolerantiškas, pasisakyk prieš LGBT asmenų diskriminaciją Lietuvoje ir skatink atvirumą. Nori pamatyti tikrąjį žmogaus veidą? Tuomet vaidybą palik aktoriams ir KEISK.

poster