Jungtinėje Karalystėje – pirmoji gėjų musulmonų santuoka

Jungtinėje Karalystėje užregistruota pirmoji gėjų musulmonų santuoka. Du jaunikiai aukso žiedus sumainė Walsall civilinės santuokos registracijos biure.

24 m. Jahed Choudhury ir jo mylimasis 19 m. Sean Rogan, susituokė vilkėdami tradicinį jaunųjų apdarą – auksinį Sherfani. Du metus draugavę įsimylėjėliai susipažino paprastai: gyvenimo krizės ištiktas Jahed‘as verkė ant suoliuko, kai prie jo priėjo Sean‘as ir paklausė, kas nutiko, ir taip gimė meilė.

Jahed‘as pasakojo, kad jam buvo itin sunku apsispręsti dėl savo orientacijos ir tikėjimo, žiniasklaidai vaikinas pasakojo, kad jautėsi kaip „juoda avis įkalinta tarp to, kuo nori būti ir to, kuo gali“.

Vyras pasakojo, kad bandė kovoti su savo homoseksualumu gerdamas vaistus ir net išsiruošęs į piligriminę kelionę iš Saudo Arabijos į Bangladešą, kuriame turėjo giminių. Tačiau jokie metodai jam nepadėjo.

Tiesa, J. Choudhury tėvai taip ir nepasirodė vestuvių ceremonijoje.

Islamą išpažįstantis J. Choudbury ir naują religiją priėmęs jo sutuoktinis S. Rogan teigė, esą abu jie sieks įrodyti, jog galima būti tiek musulmonu, tiek gėjumi.