Jos viena kitai sako: „Tu esi mano žmona“ ir laukiasi kūdikio

Prieš pusę metų susituokusios dvi lietuvės netrukus ant rankų sūpuos pirmagimį sūnų. Lesbiečių poros svajonė – dar trys vaikai, kuriuos moterys nusprendė auginti čia, Lietuvoje.

Kai 24-erių Julija Šimkė ir 26 metų Gintarė Šimkė žingsniuoja gatve susikibusios rankomis, jas nulydi daugumos praeivių žvilgsniai. Tuo labiau kad vienos jų nėštumo nebepaslėpsi.

Homoseksualumo neslepianti pora Lietuvoje – vis dar retenybė. Bet net ir neigiamas dėmesys šių jaunų moterų netrikdo. Jos jaučiasi laimingos savo šeimoje, savo artimųjų ir bičiulių rate.

Vis dėlto iki laimės joms teko patirti nemažai išbandymų. Julija išgyveno skaudžias skyrybas su vyru, Gintarė nutraukė nuo paauglystės puoselėtus santykius su mergina. Likimas jas suvedė pačiu netinkamiausiu metu, bet viską ėmė dėlioti į vietas.

Prieš trejus metus naktiniame klube susipažinusios merginos po pusantrų metų draugystės susižadėjo, pernai lapkritį Danijoje susituokė, o liepos pradžioje jau laukia šeimos pagausėjimo. Žino – gims berniukas. Jau ir vardą beveik išrinko.

Abi po du brolius turinčios Šimkės ketina turėti mažiausiai du vaikus. O jei gyvenimas nepašykštės sveikatos ir finansų, jos norėtų pasigimdyti keturias atžalas.