JK leiboristas lordas M. Cashmanas ragina pasaulį užtikrinti pagrindines LGBT* asmenų teises

Jungtinės Karalystės leiboristų partijos narys lordas Michaelas Cashmanas užtikrino, kad laimėjusi 2015 metų visuotinius rinkimus partija įsipareigos iki 2020 metų pasiekti visiškos homoseksualumo dekriminalizacijos pasaulyje.

Sausio 17 dieną kalbėdamas „Gay Star Travel Expo“ renginyje Londone naujai paskirtas Lordų Rūmų narys pabrėžė sieksiantis padėti užtikrinti LGBT* asmenų lygybę visame pasaulyje. „Leiboristų partijos lyderis Edas Milibandas paskyrė mane partijos tarptautiniu LGBT* teisių pasiuntiniu. Todėl bendradarbiaudamas su ministerijomis, kultūros, sporto ir švietimo institucijomis sieksiu pagrindinių LGBT* asmenų teisių užtikrinimo visame pasaulyje“, – tikino lordas M. Cashmanas.

„ŽIV epidemija kai kuriose šalyse tapo dingstimi apriboti ne tik homoseksualių ir biseksualių vyrų, bet ir lesbiečių lygias teises. Privalome kreiptis į Jungtinių Tautų Organizaciją ir pripažinti, kad sieksime visiško homoseksualumo dekriminalizavimo ir mirties bausmių panaikinimo pasaulyje iki 2020-ųjų. Jei neužsibrėšime didelių tikslų, negalime tikėtis ir apčiuopiamų rezultatų“, – akcentavo leiboristų partijos LGBT* teisių pasiuntinys.