JAV rinktinės superžvaigždė prakalbo apie homoseksualumą

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti ir realiausia favorite į aukso medalius laikoma JAV krepšinio rinktinės superžvaigždė Elena Delle Donne prieš išvykdama į olimpiadą viešai prakalbo apie homoseksualumą.

26-erių metų 196 cm ūgio amerikietė, kuri 2015-aisiais buvo pripažinta pačia naudingiausia WNBA lygos krepšininke, apie savo homoseksualumą paskelbė duodama interviu „Vogue“ žurnalui. Kaip pranešė pati amerikietė, ji jau turi sužadėtinę – Amandą Clifton, su kuria kartu dalijasi apartamentais Čikagoje.

E. Delle Donne rungtyniauja Čikagos „Sky“ komandoje. A. Clifton, kaip ir E. Delle Donne, yra krepšininkė, tačiau žaidžia ne pačioje pajėgiausioje JAV krepšinio lygoje. Įdomu, kad E. Delle Donne – ne vienintelė homoseksuali sportininkė JAV moterų rinktinėje. Apie savo seksualinę orientaciją yra pranešusi ir 206 cm ūgio vidurio puolėja Brittney Griner.

Kiek anksčiau E. Delle Donne jau buvo viešai išreiškusi palaikymą kitoms homoseksualioms krepšininkėms, tačiau apie savo seksualinę orientaciją nutylėdavo.