Jaunimo mainai Nyderlanduose „YOUth in ACTivism“ laukia Tavęs!

LGL kviečia sudalyvauti Erasmus+ programos jaunimo mainuose Nyderlanduose. Tai jau penktajį kartą „Olde Vechte“ fondo organizuojami mainai, į kuriuos vyksta mūsų savanoriai – prieš tai dalyvavome Power Action, Active Rainbow, Share Your Colors ir InterActive Colors jaunimo mainuose. Jaunimo mainuose dalyvauja aštuonios šalys: Lietuva, Latvija, Graikija, Ispanija, Italija, Slovėnija, Čekija ir Nyderlandai. Mainai vyks 2018 m. rugpjūčio 19 – 28 dienomis: dešimt dienų intensyvaus savęs ieškojimo. Tarpkultūrinis kontekstas, LGBTQIA+ spektro pažinimas, asmeninis tobulėjimas, socialinė integracija, jautrumo ir žinių plėtimas bei dalinimasis savo įspūdžiais su pasauliu.

20180529_121952

Kviečiame motyvuotus 18 – 30 metų amžiaus kandidatus gebančius bendrauti anglų kalba ir besidominčius LGBT* teisių problematika.

Grupių lyderiai iš kiekvienos šalies į Nyderlandus vyks jau birželio 26-27 dienomis. Susitikimo metu bus aptariama mainų programa.

Mainų programoje numatoma: refleksijos grupės, asmeninio ugdymosi procesai, diskusijos, pristatymai, debatai, kūno judesio, teatro ir meniniai užsiėmimai, dirbtuvės, medijų užsiėmimai, lauko užsiėmimai ir viešas renginys.

Mainuose iš viso dalyvaus 40 žmonių, atstovaujantys organizacijas, dalyvaujančias projekte, po 5 žmones (įskaitant ir grupės lyderį)  iš kiekvienos dalyvaujančios šalies. Lietuvą atstovaujanti organizacija – Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL.

 

Registruotis galima iki liepos 6 dienos užpildžius šią anketą: http://bit.ly/YiA_Apply

Daugiau informacijos apie mainus galima rasti čia: http://bit.ly/YiA_Infoletter

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis el. paštu mindaugas@gay.lt.