Įteikti „Vaivorykštės dienų“ 2017 apdovanojimai

LGBT* bendruomenės centre įteikti „Vaivorykštės dienų“ 2017 apdovanojimai už nuopelnus LGBT* žmogaus teisių judėjimui Lietuvoje. Šiais metais „Vaivorykštės dienų“ 2017 apdovanojimai skirti buvusioms Seimo narėms Marijai Aušrinei Pavilionienei ir Daliai Kuodytei.

Susitikimo metu Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL atstovai LGBT* bendruomenės vardu nuoširdžiai padėkojo „Vaivorykštės dienų“ 2017 apdovanojimų laureatėms už ypatingą indėlį siekiant LGBT* žmogaus teisių progreso Lietuvoje.

„Vaivorykštės dienų“ 2017 apdovanojimų laureatės ir Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL atstovai ne tik aptarė pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria LGBT* bendruomenės atstovai, bet ir pasidžiaugė progresu siekiant LGBT* žmogaus teisių užtikrinimo Lietuvoje.

 

Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL iniciatyva organizuoto festivalio „Vaivorykštės dienos“ 2017 metu buvo rengiama jau tradicine tapusi „Vaivorykštės autobuso“ kelionė Vilniaus miesto gatvėmis bei protestas prie Rusijos Federacijos ambasados Lietuvoje, iškilmingas „Vaivorykštės dienų“ 2017 renginys Vilniaus miesto rotušėje, „Eurovizijos“ vakarėlis su LaDiva Live, protmūšiai bei visuomenės informavimo kampanija didžiuosiuose šalies miestuose.