Išleistas projekto „E.T.HO.S.“ informacinis lankstinukas

Š. m. liepos mėnesį parengtas ir išleistas Europos Komisijos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis finansuojamo projekto „Pasipriešinti transfobiniams, homofobiniams ir bifobiniams stereotipams per geresnį reprezentavimą žiniasklaidoje: E.T.HO.S“ informacinis lankstinukas.

Projekto „E.T.HO.S.“ informaciniame lankstinuke trumpai pristatomi projekto tikslai, pagrindinės veiklos ir laukiami rezultatai.

Informacinis leidinys jau prieinamas internete.

Projekto „E.T.HO.S.“ informacinis lankstinukas, 2018

Projektas „E.T.HO.S.“ inicijuotas dėl būtinybės pasipriešinti egzistuojantiems stereotipams ir nusistatymams prieš LGBT (lesbietes, gėjus, biseksualius ir translyčius) žmones Europos Sąjungoje, siekiant sutelkti dėmesį į vieną svarbiausių reprezentavimo priemonių – žiniasklaidą. Žiniasklaidos vaidmuo yra ypatingai svarbus sprendžiant sudėtingus homofobijos, bifobijos ir transfobijos reiškinius.

ES logo Teisiu lygybes ir pilietybes programaUž šio informacinio leidinio turinį visapusiškai atsako leidinio autorius. Informaciniame leidinyje pateikiama informacija nebūtinai sutampa su oficialia Europos Komisijos pozicija.