Grupė visuomenininkų kovos su smurtu konvencijoje įžvelgia homoseksualumo propagavimą

Visuomeninė organizacija Lietuvos tėvų forumas teigia, kad Europos Tarybos patvirtinta konvencija dėl kovos su smurtu propaguoja homoseksualumą.

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje visuomenininkai aiškino, kad Konvencijos dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo ratifikavimas reikštų, jų žodžiais, kelią į susinaikinimą.

„Ar tikrai homoseksualumas yra norma, ar tai prieštarauja gamtos dėsniams? Kas būtų, jeigu būtų jų dauguma? Tiesiog žmonija išnyktų, nes negalėtų turėti palikuonių. Ir kas būtų, jeigu nebūtų homoseksualizmo? Nieko, žmonija klestėtų. Socialinės lyties brukimas yra, tiesiai šviesiai pasakant, homoseksualizmo didinimas, – konferencijoje aiškino asociacijos Lietuvos tėvų forumas narys Renaldas Jančiauskas. – Mums bandoma prilipinti visiškai klaidingą gyvenimo kryptį, kuri veda į susinaikinimą“.

Jis taip pat pabrėžė, kad gerbti homoseksualus ir skatinti netradicinę orientaciją yra du skirtingi dalykai. Pasak R.Jančiausko, homoseksualus žmogus yra gerbtinas, bet ratifikavus Konvenciją tai būtų pripažinta norma, kurią galima „plėsti ir didinti“.

„Jeigu manysite, kad reikia patikėti ES ekspertais, tada laukia mūsų tautos liūdnas kelias“, – prognozavo jis.

Plačiau skaitykite portale 15min.lt