„Baltic Pride“ Parko koncerte „LOFTE“ triumfavo vienybė

Po birželio 18 dieną Gedimino prospektu vykusių Baltic Pride 2016 eitynių „Už lygybę!”, visus LGBT* bendruomenės narius ir jų draugus pakvietėme į LGBT* fiestą menų fabrike LOFTAS – čia laukė specialiai Baltic Pride 2016 progai skirta programa.

„Baltic Pride“ Parko koncerto metu Lietuvoje pirmą kartą pasirodė legendinė „Eurovizijos” dainų konkurso nugalėtoja Dana International, išgarsėjusi visame pasaulyje žinomais hitais „Diva“ ir „Ding Dong“. Prie jos prisijungė ir šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje” Donny Montell, savo talentu ir išvaizda užburiantis toli gražu ne tik merginų širdis. Šią kompaniją papildė ir LGBT* ikona tapęs DJ Leomeo iš Prancūzijos, šiurpuliukus keliančius set‘us sukantis šokių aikštelėse visame pasaulyje. „Baltic Pride“ Parko koncerto metu taip pat pasirodė atlikėja iš Ukrainos Maria Sam Katseva, drag karalienė iš Prancūzijos LaDiva Live, „Eurovizijoje” taip pat dalyvavęs Sasha Song ir “Muzikos akademijos” laimėtojas Ruslanas Kirilkinas.

„Baltic Pride“ Parko koncertas – tai ne tik pramoginė, bet ir bendruomeninė erdvė. Renginio metu dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti talentingiausių Lietuvos dizainerių, amatininkų, stiliaus ir kitų gražių dalykų architektų mugėje, įsigyti suvenyrų iš oficialios #BalticPride krautuvėlės, pasitikrinti sveikatą Asociacija Demetra palapinėje ar paskanauti įvairiausių užkandžių iš “maisto ant ratų“ vagonėlių. O svarbiausia yra tai, jog čia laukė daugybė šypsenų ir geros nuotaikos! Baltic Pride – tai mūsų pasididžiavimas!

Dana International @Baltic Pride, Vilnius 2016

© Augustas Didžgalvis