Asociacija LGL kviečia kartu vykti į „EuroPride 2015“ eitynes Rygoje

Š. m. birželio 20 dieną Latvijos sostinėje Rygoje vyks „EuroPride 2015“ eitynės. Asociacija LGL kviečia kartu vykti į vieną didžiausių LGBT* bendruomenės renginių Europoje specialiai užsakytu LGL autobusu. Kviečiame prisijungti visus norinčius ir nemokamai nuvykti tiesiai į šį renginį. Trumpa registracija suteiks galimybę prisijungti prie dešimčių tūkstančių eitynių dalyvių, atstovauti Lietuvą žygiuojant po LGL vėliava kartu su šaunia kompanija: asociacijos LGL darbuotojais, savanoriais ir bičiuliais.

Šiais metais tradicinė Lietuvos, Latvijos bei Estijos „BalticPride“ renginių savaitė sujungiama su „EuroPride 2015“, kurio renginių šeimininke taps Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančios Latvijos sostinė Ryga. Pirmą kartą buvusioje Sovietų Sąjungos šalyje š. m. birželio 15-21 dienomis vyksiantys „EuroPride“ renginiai suteiks neįkainojamą galimybę atkreipti visos Europos dėmesį į LGBT* žmogaus teisių padėtį regione.

„Džiaugiamės galimybe rengti „EuroPride 2015“ Rygoje. Tai labai svarbu ne tik Latvijai bei Rytų Europai, bet ir visam regionui, nepamirštant ir posovietinės erdvės, kurioje žodžio laisvė ir teisė į taikius susirinkimus yra puolama kiekvieną dieną. Dabar solidarumas – svarbesnis nei kada nors anksčiau,“ – sakė „EuroPride 2015“ pirmininkas Kasparas Zalitis.

Š. m. birželio 15-21 dienomis Rygoje jūsų laukia „EuroPride 2015“ renginių įvairovė: tarptautinė konferencija „Žodžio laisvė ir teisė į taikius susirinkimus: pasaulio perspektyvos“, gebėjimų stiprinimo klinikos LGBT* aktyvistams, LGBT* verslo forumas, paroda „LGBT* Latvijoje nuo 20-ojo amžiaus pradžios“, „Juodojo Gvazdiko“ kino festivalis bei platus integraciją ir lygybę švenčiančių kūrybinių dirbtuvių ir seminarų spektras. „EuroPride 2015“ kulminacija taps š. m. birželio 20 dieną vyksiančios LGBT* eitynės Rygos centre.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti drauge!