Algimanta Pabedinskienė: “Homoseksualų eitynių klausimu viskas gerai”

Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai prioritetus europarlamentarams pristačiusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė sulaukė pagyrų. Nors politikai stebėjosi ilgu planuojamų aprėpti klausimų sąrašu, jie tvirtino, kad užgriebtos aktualiausios problemos – diskriminacija, lyčių lygybė, ypač ekonomikos srityje, tokių socialinių grupių, kaip romai ir neįgalieji, integracija.

A.Pabedinskienė sulaukė klausimo ir dėl homoseksualų padėties – esą uždraustų eitynių „Baltic Pride“. Ministrė patikino, kad jos nebuvo uždraustos, tik tariamasi dėl renginio vietos, bet nuo išsamesnių komentarų šiuo klausimu susilaikė – nei pateikė argumentų, kad situacija gera, nei pripažino, kad ją reikia gerinti. „Eitynės tikrai vyks, dabar deramasi dėl gatvės, kur vyks. Šiuo klausimu viskas gerai“, – pažymėjo ji.

Vėliau ji, Lietuvos žurnalistų paklausta, ką galvoja apie homoseksualų padėtį, pareiškė, kad „kiekviena piliečių grupė turi vienodas sąlygas dalyvauti vienuose ar kituose renginiuose, pasirinkti vieną ar kitą renginį.“

Plačiau skaitykite portale 15min.lt