Apie kampaniją

Lietuvoje trečią kartą organizuojamos „Vaivorykštės dienos” – dalis pasaulinės kampanijos. Ja siekiama atkreipti dėmesį į žmonių saviraiškos laisvės ribojimus, kuriais įvairūs žmonės diskriminuojami dėl savo seksualinės orientacijos (lytinės tapatybės).

„Vaivorykštės dienų“ organizatoriai ragina prisiminti ne tik kitų pasaulio valstybių patirtis, bet ir svarstyti savas. Daugiau nei dvi savaites truksiančių renginių maratone tam skirtos kino filmų peržiūros, diskusijų ir viešųjų paskaitų erdvės.  Visa tai šiemet vyks ne tik sostinėje, bet ir Kaune bei Klaipėdoje! Vienas kampanijos akcentų – „Baltic pride 2013” knygos pristatymas ir paskaita Šiuolaikinio meno centre bei trylikos valstybių ambasadų Lietuvoje rengiamas jungtinis priėmimas Tarptautinei dienai prieš homofobiją ir transfobiją paminėti bei pirmojo Vaivorykštės apdovanojimo už nuopelnus LGBT teisių atstovavimo srityje įteikimo ceremonija.

Tarptautinei dienai prieš homofobiją, bifobiją ir transfobiją skirti renginiai – proga švęsti mūsų vienybę siekiant užtikrinti žmogaus teises visiems.

logos for web3