Programa

58374459_10157132750589650_7752897138761138176_o

BIRŽELIO 6 D. TARPTAUTINĖ ŽMOGAUS TEISIŲ KONFERENCIJA

Augusto Didžgalvio fotografija

Augusto Didžgalvio fotografija

Tarptautinė žmogaus teisių konferencija

Kada: 9.00-16.00 val.

Vienos dienos trukmės tarptautinė žmogaus teisių konferencija „Naujos Europos politikos gairės LGBT teisių apsaugos srityje“ – unikali proga aptarti iškylančius iššūkius, pasidžiaugti pasiekimais bei nubrėžti ateities politikos gaires, siekiant dar didesnės LGBTI asmenų įtraukties Europoje ir Lietuvoje. Šiais metais konferencija globojama Užsienio reikalų ministerijos. Konferencijos metu aptarsime:

– Naujas Europos Sąjungos politikos gaires LGBTI teisių apsaugos srityje po Europos Parlamento rinkimų naujos sudėties Europos Komisijos darbotvarkėje;
– Iššūkius, su kuriais susiduria Baltijos valstybės (t.y. Lietuva. Latvija ir Estija), siekdamos platesnės LGBTI asmenų teisinių interesų įtraukties į politikos formavimo procesus;
– Gerąją užsienio valstybių praktiką, siekiant LGBTI asmenų integravimo į visuomenę;
– Europos Tarybos Rekomendacijos dėl LGBTI teisių apsaugos įgyvendinimo proceso eigą.

Konferencija vyks anglų kalba. Būtina išankstinė registracija.

Renginys socialiniame tinklapyje „Facebook“

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

Kur: Tolerancijos centras, Naugarduko g. 10/2, Vilnius

BIRŽELIO 7 D. PASIDIDŽIAVIMO BALSAI

Augusto Didžgalvio fotografija

Augusto Didžgalvio fotografija

Pasididžiavimo balsai

Kada: 19.00-22.00 val.

„Pasididžiavimo balsai“ – tai unikali galimybė išgirsti bendruomenės narių istorijas ir švęsti įvairovę bei lygybę. Mūsų svečiai dalinsis atviromis, nuoširdžiomis ir bendruomenei artimomis savo gyvenimo istorijomis apie atsiskleidimą, kovą už lygias teises, šeiminius santykius, pergales ir iššūkius. Sukursime saugią aplinką, kurioje visi jaustųsi laukiami ir paskatinsime dalyvius aktyviai įsitraukti į LGBT bendruomenės ateities vizijos formavimą. Vakarą užbaigsime koncertu, pranoksiančiu visų mūsų lūkesčius.

Dalyvavimas tik su pakvietimais.

Renginys socialiniame tinklapyje „Facebook“

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

Kur: Lietuvos rusų dramos teatras, Jono Basanavičiaus g. 13, Vilnius

BIRŽELIO 8 D. EITYNĖS UŽ LYGYBĘ

Augusto Didžgalvio fotografija

Augusto Didžgalvio fotografija

Eitynės „Už Lygybę!“

Kada: 12.00-15.00 val. – renkamės 12.00 val., eiseną pradedame 13.00 val.

Renginyje dalyvausiančioms grupėms virš 10 žmonių – registracija būtina. Registruotis galima čia.

Susitikime bendram tikslui: eitynėms „Už lygybę!“.

Eitynės „Už lygybę!” yra ne tik renginys, kuriame švenčiame tai, kuo esame, bet ir protestas, kuriuo reikalaujame lygių teisių LGBT bendruomenės nariams. Šiais metais eitynės „Už lygybę!“ vyks Vilniuje. Praėjusiais metais Rygoje vykusiose eitynėse dalyvavo daugiau kaip 8 000 dalyvių ir tikimės, kad šiemet šis skaičius tik didės.

Nepraleiskite progos ne tik švęsti drauge, bet ir palaikyti LGBT bendruomenę žygiuojant Gedimino prospektu kartu su mumis! Prisijunkite prie šio istorinio įvykio, sieksiančio atviresnės visuomenės.

Nepamirškite, kad „Baltic Pride“ aplanko Vilnių tik kartą per tris metus. Šiais metais „Baltic Pride“ eitynės Vilniuje vyks jau ketvirtąjį kartą. Tai – puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienių darbų ir kartu pažinti besikeičiantį Vilnių ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams.

Dalyvavimas eisenoje nieko nekainuoja. Visi susidomėję yra kviečiami prisijungti prie renginio! Renginyje dalyvausiančioms grupėms virš 10 žmonių – registracija būtina (apie registracijos pradžią informuosime).

Eitynės prasidės prie pagrindinio Bernardinų sodo įėjimo 13:00 valandą. Drauge žygiuosime iki pat Lukiškių aikštės per B. Radvilaitės g., Šventaragio g. ir pagrindinę Vilniaus miesto gatvę – Gedimino prospektą! Rekomenduojame atvykti 12:00 valandą, kad spėtumėte pasiruošti prieš eisenos pradžią.

Renginys socialiniame tinklapyje „Facebook“

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

Kur: pagrindinis Bernardinų Sodo įėjimas – Lukiškių aikštė, Vilnius

BIRŽELIO 8 D. PRIDE PARKAS

Augusto Didžgalvio fotografija

Augusto Didžgalvio fotografija

Pride Parkas

Kada: 16.00 – 22.00 val.

Po eitynių „Už Lygybę!“ kviečiame visus užsukti į šventę po atviru dangumi parke prie „Paviljono“, vaivorykštės spalvų perėjos ir LGL būstinės, mėgautis šventine nuotaika, smagia kompanija ir gera muzika!

Gerą nuotaiką kurs: DJ Daniel Mariuma (Izraelis), LGBT choras „Vikerlased“ (Estija), ir kiti – daugiau informacijos netrukus.

Daugiau apie atlikėjus:

DJ Daniel Mariuma yra gerai žinomas elektroninės muzikos kūrėjas iš Izraelio. Jo muzika yra įdomus elektronikos, pop, RNB, disko ir kitų žanrų mišinys. Jis yra pasirodęs įvairiuose LGBT renginiuose Izraelyje, tarp jų – „Pride“ renginiuose Tel Avive, Jeruzalėje bei užsienio šalyse.

„Vikerlased“ yra mišrus choras iš Estijos. „Vikerlased“ choras buvo įkurtas LGBT bendruomenei Estijoje, jos draugams ir palaikytojams. Choro tikslas – suteikti LGBT bendruomenei galimybę realizuoti save pozityviu ir įgalinančiu būdu – per chorinį dainavimą.

Renginys socialiniame tinklapyje „Facebook“

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

Kur: parkas prie “Paviljono“, Pylimo g. 21B, Vilnius

BIRŽELIO 4-9 D. PRIDE NAMAI

Augusto Didžgalvio fotografija

Augusto Didžgalvio fotografija

Pride namai

Jaukiame saulės nušviestame parke slepiasi džiazo baras „Paviljonas“. Tai vieta, kur susitinka kultūra, menas ir pramogos. „Baltic Pride“ metu, birželio 4 – 9 d., čia įsikurs „Pride namai“ – visiems atvira bendruomeninių renginių erdvė, kur jūsų lauks kūrybinės dirbtuvės, diskusijos bei kitos kultūrinės ir edukacinės veiklos. Čia kiekvienas galės atrasti sau labiausiai tinkančią ir patinkančią kūrybinę veiklą bei temą, mokytis iš kitų bendruomenės narių ir aptarti rūpimus klausimus.

„Paviljone“ rasite ir „Baltic Pride“ informacijos centrą, kur galėsite pasiimti nemokamą „Baltic Pride Guide“ žurnalą, gauti informacijos apie visus festivalio renginius bei įsigyti festivalio suvenyrų, taip prisidedant prie LGBT teisių Lietuvoje progreso.

Įvairūs „Pride namų“ renginiai atskleis visas LGBTI bendruomenės spalvas ir padės geriau suprasti bendruomenės įvairovę.

„Pride namai“ socialiniame tinklapyje „Facebook“

Išsamią renginių programą galima rasti čia.

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Programa

PRIDE-HOUSE-COVERIAI-01_new_č

 • „Atsiskleisti – vėl, ir vėl, ir vėl“ (EN)

Kada: birželio 4 d. 16.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Susitikimas – pokalbis su Meghan Luckett, JAV ambasados kultūros atašė ir LGBT bendruomenės nare. Pokalbis vyks anglų kalba. 

Meghan Luckett, JAV ambasados kultūros atašė ir LGBT bendruomenės narė,  pasidalins savo asmenine istorija ir patirtimi, tuo pačiu atskleisdama Amerikos visuomenėje ir teisinėje bazėje įvykusią istorinę transformaciją nuo savo jaunystės laikų iki 2015 m. – jos vedybų datos.

Curtis Exhibit (1)

Meghan Luckett yra Amerikos diplomatė, dirbanti Valstybės departamente ketverius metus – pirma Lagose, Nigerijoje, ir dabar Vilniuje, Lietuvoje. Ji turi žemės ūkio plėtros daktaro laipsnį, ir prieš prisijungdama prie Valstybės departamento dirbo su kaimo ūkininkais Indijoje ir Malyje, padėdama jiems didinti derlingumą. Ji gyvena Vilniuje su savo žmona Claire, kuri taip pat yra diplomatė, ir jų sūnumi Jake. Kaip LGBT bendruomenės narė, Meghan nekantriai laukia, kol galės pasidalinti savo istorija ir patirtimi ir atšvęsti „Baltic Pride“ 2019.

Renginio partneris: JAV ambasada Lietuvoje.

 • Oficialus „Pride namų“ atidarymas

Kada: birželio 4 d. 18.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Birželio 4 dieną 18 valandą kviečiame visus į oficialų „Pride namų“ atidarymą ir „Baltic Pride“ meninės parodos „Kai nematoma tampa matoma“ pristatymą.

Pride namus su originalia paroda atidarysime su pačiu pačiausiu Vitalijumi Špokaičiu. Ateik į Paviljoną taurei vyno birželio 4 d. 18 val. ir susipažink su visos savaitės vibruojančia nemokamų renginių programa. Tik šį vakarą galėsite laimėti Baltic Pride suvenyrų ir išskirtinių kvietimų į didžiausius festivalio renginius!

18:00 – renginio pradžia, parodos ir Pride namų renginių pristatymas
19:30 – Vitalijaus Špokaičio muzikinis pasirodymas
 • „Bendruomenės centrai Rusijoje“ (EN)

Kada: birželio 5 d. 14.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Sankt Peterburgo LGBT bendruomenės centras „Action“ pasidalins savo patirtimi buriant bendruomenę diskusijoje „Kaip bendruomenės centrai veikia Rusijoje: mūsų patirtis“.

Diskusijos metu bendruomenės centro atstovai kalbės apie savo darbą bendruomenės centre, dalinsis patarimais ir pristatys 2019 m. vasarį atlikto tyrimo apie LGBT erdves, kurio metu buvo apklausta Sankt Peterburgo ir Leningrado regiono bendruomenė, rezultatus. Taip pat bus kalbama apie tai, kuo ypatingas darbas Rusijos LGBT sostinėje, ir kaip kovoti su homofobiškos valstybės ir visuomenės iššūkiais.

 • „ABC LGBT: Pagrindinė bendruomenės terminologija ir klausimai“ (LT/EN)

Kada: birželio 5 d. 17.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Užsiėmimas skirtas supažindinti su LGBT+ terminologijos ir problematikos pagrindais.

Pradėsime nuo labai paprastų klausimų ir priklausomai nuo Jūsų įsitraukimo, susidomėjimo ir turimo laiko galbūt prieisime prie rimtų filosofinių diskusijų. Labiausiai kviečiame tuos, kurie jaučia, jog norėtų sužinoti daugiau, yra pasimetę terminų įvairovėje ar nori anonimiškai užduoti galbūt nepatogų klausimą.

 • #TRANS_LT: kaip išgyventi su naujais dokumentais?“ (LT)

Kada: birželio 5 d. 18 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos (LGKT) organizuojamas susitikimas-dirbtuvės apie translyčių žmonių patirtis įgyvendinus teisę į asmens dokumentų pakeitimą.

2019 metais Tarnybos atliktas tyrimas atskleidė, kad daugiau nei 54 % Lietuvos gyventojų nežino, ką reiškia sąvoka „translytis asmuo“, o translyčiai asmenys realiame gyvenime susiduria su praktiniais iššūkiais. Susitikimo diskusijos metu Tarnybos atstovai atsakys į bendruomenės klausimus, o asmens tapatybės dokumentus pasikeitę translyčiai asmenys dalinsis savo patirtimi.

 

 • „Misija SANTYKIAI: kaip padaryti juos sveikais ir tvariais?“ (LT/EN)

Kada: birželio 5 d. 19.30 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Dirbtuvės, skirtos nagrinėti daugumai mūsų aktualias temas – kaip kurti ir tęsti santykius sveikai?

Kaip atpažinti, kada santykiai tampa žalingais? Kaip spręsti konfliktines situacijas? Kaip įvardinti santykius, kuriuos kuriu? Pasistengsime aprėpti platų įvairių santykių formų ir būdų spektrą ir jaukiai praleisime laiką.

 • Diskusija „Būti LGBTI darbo rinkoje ir darbe“ (EN)

Kada: birželio 6 d. 18.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Atvira diskusija apie LGBTI darbuotojų teises su Nyderlandų profesinių sąjungų federacija (FNV) ir Gegužės 1-osios profsąjunga (G1PS).

Kaip darbuotojų teises ginančios organizacijos gali efektyviau padėti LGBTI darbuotojams ir įtraukti LGBTI klausimus į savo veiklą? Su kokiais papildomais sunkumais ir kliūtimis susiduria LGBTI asmenys darbe ir darbo rinkoje? Prisijunkite prie atviros diskusijos su Nyderlandų profesinių sąjungų federacija (FNV) ir Gegužės 1-osios profsąjunga (G1PS).
Diskusija vyks anglų kalba.

 • Diskusija apie neapykantos nusikaltimus (EN)

Kada: birželio 7 d. 14.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Diskusija su policijos pareigūnais iš Švedijos, dirbančiais Stokholmo policijos Demokratijos ir neapykantos nusikaltimų skyriuje.

Kaip kovoti su neapykantos nusikaltimų reiškiniu? Kodėl būtina pranešti apie neapykantos nusikaltimus LGBT žmonių atžvilgiu? Kuo naudingi LGBT jautrumo mokymai policijos pareigūnams? Kodėl svarbu, kad policijos pajėgose būtų atvirai apie savo seksualinę orientaciją ir lytinę tapatybę kalbančių policijos pareigūnų? Kodėl svarbu dalintis gerąja patirtimi kovojant su neapykantos nusikaltimais?

Šiuos ir kitus klausimus aptarsime diskusijoje su Stokholmo policijos Demokratijos ir neapykantos nusikaltimų skyriuje tarnaujančiais policijos pareigūnais bei Lietuvos policijos mokyklos atstovais.
Stokholmo policijos atstovai taip pat pasidalins gerąja patirtimi tiriant neapykantos nusikaltimus, teikiant paramą nukentėjusiems nuo neapykantos nusikaltimų seksualinės orientacijos ir (ar) lytinės tapatybės pagrindu, vedant mokymus Lietuvos policijos pareigūnams bei saugant Stokholmo „Pride“ eitynių dalyvius.

„Stokholmo „Pride“ eitynės yra labiau vakarėlis nei protestas. 2018 metais Stokholme vykusiose „EuroPride“ eitynėse dalyvavo 55 000–60 000 dalyvių, renginį stebėjo apie 500 000 žmonių. Šeimos papuošė vaikus vaivorykštės spalvomis ir šventė lygybę. 95 proc. renginio žiūrovų yra heteroseksualūs. Tai lyg Rio de Žaneiro karnavalas. Nepamirštamas reginys,“ – sako diskusijos dalyvis, Stokholmo policijos Neapykantos nusikaltimų padalinio inspektorius ir Švedijos LGBT policijos asociacijos įkūrėjas Göran Stanton.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Diskusija organizuojama pagal Švedijos instituto finansuojamą ir Švedijos ambasados Vilniuje remiamą „What is a Hate Crime“ projektą bei projektą Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis finansuojamą projektą „Vadinkite tai neapykanta“.

Renginio partneris: Švedijos ambasada Vilniuje.

 • „LGBT sveikatos klausimai Baltijos šalyse“ (EN)

Kada: birželio 7 d. 16.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Diskusija „LGBT bendruomenės migracijos poveikis sveikatos problemoms Baltijos šalyse“, organizuojama  ECOM (Eurasian Coalition on Male Health).

Diskusijos metu bus kalbama apie LGBT bendruomenės narių iš Rytų Europos migracijos poveikį ŽIV epidemijai Baltijos šalyse. Diskusija apims pastaruoju metu fiksuotus ŽIV ir LPL LGBT bendruomenės atstovų Baltijos šalyse ir EEBA pokyčius, taip pat homofobinių teisės aktų poveikį migracijos tendencijoms tarp su vyrais lytinių santykių turinčių vyrų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei kaimyninėse šalyse (Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje).

 • Queer skaitymo ir rašymo dirbtuvės“ (LT/EN)

Kada: birželio 7 d. 18.00 val.

Kur: „Freunde“, Pylimo g. 22D

Kūrybinės dirbtuvės, skirtos bendruomenės nariams atrasti save teksto kūrime, dokumentuoti queer patirtis, kalbėti apie mūsų gyvenimus, jausmus, fantaziją ir realybę. Grafomanas ar megėjas kiekvienas gali išbandyti save prie mikrofono ar prie lapo. Išlįskime iš paraščių!

 • Drag naktis

Kada: birželio 7 d. 21.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Eitynių išvakarėse „Paviljone“ publiką savo humoru, „lipsync“ pasirodymais, „vogue“ šokiais ir, be abejo, įspūdinga išvaizda žavės bei linksmins nuostabios ir nepakartojamos drag karalienės iš Lietuvos ir Europos

Renginio vedėjai: Regany Sparks (Tadas) ir Vanda (Karlas).

 • „Stand up – Bisexual dating: Rafaelė“

Kada: birželio 7 d. 20.30 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Vakarą prieš eitynes praleiskite pasinerdami į bendruomenės realybę, kurios tema „stand-upą“ paruošė Rafaelė. Aktyvistė, kuri pirmą kartą išbandys savo amplua komedijoje, jums atskleis ar iš tiesų biseksualūs žmonės turi „the best of both worlds“ (angl. „geriausia iš dviejų pasaulių“).

 • Queers juda!“ (LT/EN)

Kada: birželio 9 d. 12.00 val.

Kur: parkas prie „Paviljono“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Queer mankšta aktyvios savaitės pabaigai!

Po įdomių „Baltic Pride“ savaitės renginių, didelės ir jaudinančios eisenos bei triukšmingo šėlsmo vakarėlyje – sekmadienio vėlyvuosius pusryčius kviečiame pradėti trumpai skiriant dėmesio savo kūnui: atpalaiduoti įsitempusius raumenis, pratampyti sustingusias sausgysles, suaktyvinti kraujotaką ir pasiruošti naujai dienai. Kūrybingai, linksmai, labai lengvai, šmaikščiai, ir svarbiausia – queer!

 • Pride Namų sekmadienio vėlyvieji pusryčiai

Kada: birželio 9 d. 12.00 val.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

Po nuotaikingos „Baltic Pride“ savaitės, kviečiame į vėlyvuosius sekmadienio pusryčius „Paviljone“!

 • „Baltic Pride“ meninė paroda: Kai nematoma tampa matoma

Kada: birželio 4-9 d.

Kur: „Paviljonas“, Pylimo g. 21B, Vilnius

„Baltic Pride“ festivalio metu, nuo birželio 4-os iki 9-os dienos, trijų Lietuvos menininkių Viktorijos O., Elenos Vėgėlytės, ir Deimantės Rudžinskaitės darbai bus eksponuojami Pride namuose Paviljone. Savo darbuose menininkės nagrinės skirtingus mūsų tapatybės aspektus – kada jie matomi, o kada paslėpti, nematomi? Ar tapatybė nuolatos keičiasi, ar lieka tokia pati? Koks mūsų santykis su savimi ir su kitais? Kaip jaučiamės vieni, ir kaip jaučiamės įsimylėję? „Baltic Pride“ savaitės metu apsilankykite Pride namuose ir atraskite skirtingus mūsų gyvenime susipinančius kontrastus ir prieštaras. Kada nematoma – mūsų vidinis „aš“, jausmai, abejonės, emocijos – tampa matoma kitiems, pasauliui, ir mums patiems?

Apie parodos autores:

Viktorija O. – gimusi ir užaugusi Lietuvoje, po studijų išvyko į Norvegiją, kur gyvena ir kuria beveik 10 metų. Jos misija yra per kūrybinį aktyvizmą įkvėpti žmones veiksmams, kurie pakeistų pasaulį ir padarytų jį geresnį visiems. Ieškodama tam pačios tinkamiausios išraiškos, ji daug eksperimentuoja su įvairiomis technikomis ir idėjomis. Pagrindinis Viktorijos dėmesys yra LGBT teisės šalyse, kur tos pačios lyties santykiai yra kriminalizuojami, ypač Afrikoje.

Elena Vegelyte

Elena Vėgėlytė – teisininkė, mokesčių patarėja, šiuo metu dirbanti „Vinted“. Ji taip pat yra dirbusi Tarptautinės mokesčių teisės dėstytoja, ir šiuo metu studijuoja doktorantūroje. Nors tapo visą gyvenimą, ji studijavo teisę, o ne dailę, tad tapyba tapo ne profesija, o būdu išreikšti save. Savo tapyboje ji gvildena pirmiausiai socialines temas, tokias kaip santykiai, savęs suvokimas, tapatybė.

Deimantė Rudžinskaitė – fotografė, kilusi iš Šiaulių. Nuo 2013 metų stačia galva nėrusi į fotografiją, ilgainiui Deimantė suprato, jog vien gražių nuotraukų negana – nuotraukomis ji nori kurti istoriją ir spręsti aktualias problemas. Šitaip ir gimė fotografijų projektas apie LGBT poras, apie gražią dviejų žmonių meilę, kuri mūsų  visuomenėje vis dar yra nepriimtina. Šiomis nuotraukomis Deimantė tikisi suminkštinti širdis skeptikams ir „įpūsti“ laisvės jausmo LGBT žmonėms.

 

BIRŽELIO 6-8 D. KREIVIŲ FILMŲ PERŽIŪROS


41641399_2234203483476912_5007053116827238400_o

Kreivių filmų peržiūros

Kada: birželio 6-8 d.

“Baltic Pride” festivalio metu bus rengiamos filmų LGBT tematika peržiūros, kurių metu bus rodomi patys įdomiausi filmai. Renginys nemokamas – įėjimo kainą galėsite pasirinkti patys! Filmų peržiūras organizuoja asociacija „In Corpore“.

Vilniaus queer festivalis „Kreivės“ „Facebook“

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

Kur: Kino teatras Skalvija, A. Goštauto g. 2, Vilnius

BIRŽELIO 6-8 D. OFICIALŪS VAKARĖLIAI


SOHO
Bi-Cafe greitieji pasimatymai

Data: birželio 6 d.
Laikas: 20.00-02.00 val.
Vieta: „SOHO“ klubas, Švitrigailos g. 7, Vilnius

„Biseksualumas iš karto padvigubina tavo šansus pasimatymui šeštadienio naktį“ – Woody Allen. Šeštadienio nakties belaukiant, ketvirtadienį užsuk į mūsų greitųjų pasimatymų renginį, kur susirasi naujų draugų ir prisidėsi prie biseksualių ir kitų asmenų bei jų draugų bendruomenės.

Vilnius G-A-Y Spot

Data: birželio 7 d.
Laikas: 22.00-07.00 val.
Vieta: „SOHO“ klubas, Švitrigailos g. 7, Vilnius

„SOHO“ – tai yra tavo šansas praleisti naktį su bohemiškąja vietine LGBT publika: seksualiausiais vaikinais, patrakusiomis merginomis, ir stilingiausiais hipsteriais Lietuvojė. Visos LGBTQ raidės ir visos vaivorykštės spalvos yra labai laukiamos! Jaukus gėjų klubas su malonia, saugia ir atvira aplinka, puikiu aptarnavimu, nuostabiais darbuotojais, ir draugiškomis kainomis pasirūpins, jog jūs ir jūsų draugai gerai praleistumėte laiką. Labai džiaugiamės galėdami jus pasitikti Vilniuje ir tikimės jau greitai švęsti su jumis.

Baltic Pride 2019: uždarymo vakarėlis

Data: birželio 8 d.
Laikas: 20.00-09.00 val.
Vieta: „SOHO“ klubas, Švitrigailos g. 7, Vilnius

Daugiau nei 12 metų „SOHO“ pritraukia spalvingiausią auditoriją – seksualiausius vietinius ir „fashionistas“ iš plačiosios visuomenės ir įžymybių rato – čia visi yra laukiami! Kiekvieną savaitgalį „SOHO“ linksmina savo svečius teminiais vakarėliais, gyvais koncertais, rezidentų ir kviestinių didžėjų pasirodymais, kurie skleidžia gerą nuotaiką ir parūpina draugišką ir saugią aplinką visoms vaivorykštės spalvoms. „SOHO“ yra už meilę, vakarėlius, linksmybes, ir buvimą savimi! Tai yra puiki vieta susirasti naujų draugų ir šokti iki ryto!

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

NUO BIRŽELIO 7 D. ROCKETMAN


Plakatas

Rocketman

Fantastinė biografinė drama

*Tai nėra oficialus festivalio „Baltic Pride“ 2019 renginys*

Režisierius: Dexter Fletcher
Scenarijus: Lee Hall
Vaidina: Taron Egerton, Bryce Dallas Howard, Richard Madden, Jamie Bell
Amžiaus cenzas: N-16 (planuojamas)
Trukmė: 2 h 01 min
Premjera Lietuvoje: 2019.06.07

Lietuviškas anonsas.

Kultinės Elton John dainos garbei pavadintas filmas „Rocketman“ nušvies eiliniu berniuku iš anglų darbininkų šeimos buvusio Reginaldo Dwighto kelionę muzikos Olimpo link ir virsmą pasaulinio lygio žvaigžde – Eltonu Johnu. Karališkoji muzikos akademija, įspūdingi koncertai, ekscentriškas elgesys, netradicinė seksualinė orientacija, depresija ir narkotikai – „Rocketman“ žada drąsų ir atvirą žvilgsnį į E. Johno gyvenimą.

Režisuoti filmą ėmėsi bohemietės, režisierės Dalios Ibelhauptaitės sutuoktinis, režisierius Dexteris Fletcheris, „Rocketman“ pavertęs pirmuoju miuziklu kino istorijoje, gavusiu griežčiausią amžiaus cenzą, tad miuziklams įprastą romantiką čia keičia seksas, narkotikai ir rokenrolas!

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

BIRŽELIO 5-6 D. BORDERLINE QUEEN. KERŠTAS


55576081_2388715154472342_2479645732794007552_n

Borderline Queen. Kerštas

*Tai nėra oficialus festivalio „Baltic Pride“ 2019 renginys*

„Baltic Pride“ 2019 festivalio metu – birželio 5, 6 dienomis – Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) pristato intriguojančią premjerą „Borderline Queen. Kerštas“. Ryškų, teatrališką performansą kuria Maciejus Gośniowskis-Gąsiu – vienas garsiausių queer kultūros atstovų Lenkijoje, aktorius, šokėjas, queer grupės Glitter Confusion narys, vienas LNDT Jaunųjų kūrėjų programos konkurso laimėtojų.

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.