Tarpregioninės LGBT* lyderių strategijos forume Florencijoje dalyvavo asociacijos LGL atstovas

2014 metų liepos 28 – rugpjūčio 1 dienomis Roberto F. Kennedy mokymų instituto Teisingumo ir žmogaus teisių centre Florencijoje (Italijoje) vyko tarpregioninės strategijos forumas Afrikos, Rytų Europos ir Centrinės Azijos LGBT* teisių lyderiams. Renginyje dalyvavo ir nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL atstovas Vladimir Simonko.

Forume aptarta įvairių šalių LGBT* teisių lyderių gerosios praktikos, nagrinėta taktika ir strategijos, kurias galima taikyti panašios diskriminavimo dinamikos regionuose. Penkias dienas dvidešimt LGBT teisių ekspertų iš viso pasaulio diskutavo apie pamokas, išmoktas susiduriant su homofobija, besitraukiančia advokacijos sritimi šalyse, kuriose įteisinti ar svarstomi įstatymai prieš homoseksualumą, sąvokų „vaikų apsauga“ ir „tradicinės vertybės“ dvilypumą bei vietinių ir tarptautinių koalicijų kūrimą.

Organizatoriai siekė stiprinti paramą bendram aktyvistų Afrikoje ir Rytų Europoje įsipareigojimui apsaugoti LGBT* teises, įkvėpti reformas ir valdžios institucijų dialogą. Roberto F. Kennedy centro organizuotas tarpregioninės strategijos forumas paskatino žmogaus teisių gynimo strategijų mainus, suteikiančius priemones kiekvienam platformos dalyviui efektyviau atstovauti ir užtikrinti LGBT* asmenų teises.