Startavo „Baltic Pride 2016“ lėšų rinkimo kampanija

Š. m. kovo 8 dieną Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL paskelbė lėšų rinkimo kampanijos, kurios tikslas – rinkti finansinę paramą š. m. birželio 13-19 dienomis Vilniuje vyksiančiam „Baltic Pride“ 2016 festivaliui, pradžią. Kampanijos metu oficialiai pristatytas „Baltic Pride“ 2016 reklaminis vaizdo klipas ir „Baltic Pride“ 2016 festivalio programa. LGBT* bendruomenės išrinktas oficialus festivalio šūkis „Mes esame žmonės, o ne propaganda!“ pabrėžia sudėtingiausius iššūkius, su kuriais susiduriame nacionaliniame kontekste.

Šiais metais „Baltic Pride“ 2016 festivaliu bus siekiama pasinaudoti kaip platforma, aptariant diskriminacinio pobūdžio LR Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo nuostatų taikymą LGBT* bendruomenės atžvilgiu ir skatinant konstruktyvią visuomeninę diskusiją dėl tos pačios lyties porų santykių teisinio pripažinimo. Kad išsamiau aptartume šiuos iššūkius, festivalio metu organizuosime gausų kultūrinių, bendruomeninių bei socialinių renginių spektrą: teatralizuotą Pride Voices renginį, kurio metu įžymūs tarptautinei LGBT* bendruomenei priklausantys asmenys dalinsis savo asmeninėmis istorijomis ir išgyvenimais, tarptautinę žmogaus teisių konferenciją, „Baltic Pride“ 2016 eitynes „Už lygybę!“ maršrutu Gedimino prospektu ir Miesto Pride Parko koncertą.

Lėšų rinkimo kampaniją įgyvendiname norėdami paskatinti bendruomeninio rėmimo kultūrą ir siekdami, kad „Baltic Pride“ organizavimas ateityje būtų tvaresnis ir mažiau priklausomas nuo išorinio finansavimo. Net ir simbolinė auka mums leidžia padaryti daug. Nors sėkmingai bendradarbiaujame su tarptautinėmis organizacijomis, užsienio šalių diplomatinėmis atstovybėmis Lietuvoje ir verslo sektoriaus atstovais, kad įgyvendintume tokią ambicingą programą mums reikia kiekvieno iš Jūsų paramos.

OFFICIAL Baltic Pride 2016 Vilnius Promotional Video (LT)„Mes esame žmonės, ne propaganda“! Baltic Pride 2016 jau trečią kartą grįžta į Vilnių ir mums reikia Jūsų pagalbos! Mes negalime to padaryti vieni! Paremkite #BP16, nes kiekvienas balsas yra svarbus!Oficiali Baltic Pride 2016 programa: http://www.lgl.lt/bp2016/programaOficiali Baltic Pride 2016 lėšų rinkimo kampanija: https://www.generosity.com/community-fundraising/baltic-pride-2016-lithuania-march-for-equality–4#BP16 #BalticPride #LGBT #Vilnius #HumanRights #Latvia #Estonia #PrideNotPropaganda #LGL #LithuanianGayLeague

Posted by LGL on 2016 m. kovo 8 d.

 

>>> Baltic Pride 2016 programa <<<

>>> Baltic Pride 2016 lėšų rinkimo kampanija <<<

Pirmąją 50 dolerių vertės sumą „Baltic Pride 2016“ lėšų rinkimo kampanijai paaukojo asociacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko. „Baltic Pride tikslas – ne vien politiniai pokyčiai, bet ir LGBT* bendruomenės telkimas. 2010 metais mūsų buvo keli šimtai, o dabar – tūkstančiai. LGBT* asmenys Lietuvoje susiduria su vienais didžiausių iššūkių Europoje, tad Pride eitynės dabar itin reikalingos ir prasmingos. Susitikime birželį ir kartu žygiuokime po vaivorykštės spalvų vėliava,“ – kvietė asociacijos LGL vadovas.

Norėdami išreikšti paramą LGL lėšų rinkimo kampanijai, pasidalinkite mūsų „Facebook“ įrašu savo paskyrose socialiniuose tinklapiuose. Jūsų palaikymas mums labai svarbus. Norėdami pasidalinti LGL „Facebook“ įrašu, sekite šia >>>nuoroda<<< ir spauskite „Dalintis“.

Tariame garsiai ir išdidžiai – „Mes esame žmonės, o ne propaganda!“ Dėkojame už Jūsų paskatinimą ir paramą. Iki susitikimo birželio 13-19 dienomis vyksiančiuose „Baltic Pride“ 2016 renginiuose. Kartu mes galime daugiau!

Plačiau apie „Baltic Pride 2016“ lėšų rinkimo kampaniją Lrytas.tv reportaže ir LNK „Žinių“ reportaže.