Prie Seimo – pilietinė akcija už partnerystę ir lygybę visiems

2022 m. kovo 21 d. prie Seimo šalia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyko aktorės Elžbietos Latėnaitės inicijuota pilietinė akcija Už partnerystę ir lygybę visiems Lietuvoje.

Gausiai susirinkusi LGBT asmenų ir juos palaikančių žmonių minia ragino neišbraukti Partnerystės įstatymo iš Seimo darbotvarkės.

„Tikiuosi, kad kai kurie politikai sutramdys savo populistinius poreikius ir nustos pasitelkti karą Ukrainoje kaip pretekstą priešintis pokyčiams, kurių mūsų bendruomenė laukė nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo. Atėjo laikas grąžinti skolą mūsų bendruomenei, kuri prisideda prie gerovės mūsų valstybėje ir išlikti vieningiems mūsų priešo akivaizdoje. Nuo to visi tapsime saugesni“, – sako LGL vadovas Vladimiras Simonko.


Augusto Didžgalvio nuotr.