NLĮF surengė nacionalinę konferenciją Vilniuje

Š. m. gruodžio 8 dieną Nacionaliniam lygybės ir įvairovės forumui priklausančios organizacijos surengė nacionalinę konferenciją Vilniuje, kurios metu buvo pristatytos užsienio valstybių viešojo sektoriaus ir NVO bendradarbiavimo bei NLĮF narių bendradarbiavimo su valstybės institucijomis gerosios patirtys.

Konferencijos metu Lietuvos neįgaliųjų forumo projektų vadovė Klementina Gečaitė kartu su organizacijos savanorėmis Irmina Beneševičiūte ir Kristina Dūdonyte pristatė gerąją patirtį bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybėmis, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Komunikacijos skyriaus vedėja Mintautė Jurkutė pasidalino įžvalgomis apie tarnybos bendradarbiavimą su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu, „Maisto banko“ Komunikacijos ir plėtros vadovas Vaidotas Ilgius papasakojo apie organizacijos patirtį bendradarbiaujant su valstybės institucijomis, LR Seimo kontrolierių įstaigos viešųjų ryšių vyriausiasis konsultantas Vytautas Valentinavičius supažindino su įstaigos kaip nacionalinės žmogaus teisių institucijos veikla, o LGL savanorių koordinatorė Kamila Gasinska pristatė gerąją organizacijos patirtį vykdant tarptautinės savanorystės projektus. Pranešimus lydėjo diskusija „Viešojo sektoriaus ir NVO bendradarbiavimas: strategijos ir galimybės“ (moderavo Dovilė Juodkaitė, Lietuvos neįgaliųjų forumas).

Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo organizuotos konferencijos dalyvius sveikino Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Valerijus Simulik, Užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento Žmogaus teisių skyriaus vedėjas Donatas Butkus, Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL vadovas Vladimiras Simonko.

© Augustas Didžgalvis

Konferencija organizuota įgyvendinant Socialinės apsaugos ir darbo ministerija remiamą projektą „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas“.

Konferenciją globojo Užsienio reikalų ministerija.