LGL susitiko su Lietuvos policijos atstovais

Š. m. spalio 17 dieną Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL atstovai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovais. Susitikimo metu buvo aptarti probleminiai neapykantos nusikaltimų ir neapykantos kalbos LGBT bendruomenės atstovų atžvilgiu klausimai bei bendradarbiavimo galimybės.

LGL Lietuvos policijos atstovams pristatė naujausių tyrimų dėl neapykantos nusikaltimų ir neapykantos kalbos LGBT bendruomenės atstovų atžvilgiu rezultatus, pabrėžė sėkmingo bendradarbiavimo „Baltic Pride“ festivalio metu svarbą bei pristatė projektus, kuriais siekiama pasipriešinti neapykantos nusikaltimams ir neapykantos kalbai LGBT bendruomenės atstovų atžvilgiu.

Tikimasi, kad tolesnis sėkmingas Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL bendradarbiavimas su Lietuvos policija reikšmingai prisidės prie neapykantos nusikaltimų ir neapykantos kalbos LGBT bendruomenės atstovų atžvilgiu problemos sprendimo.

es-logoSusitikimas organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis finansuojamą projektą „Vadinkite tai neapykanta: didinant sąmoningumą apie prieš LGBT asmenis nukreiptus neapykantos nusikaltimus”.